| GhostStar a întrebat:

Ma aproprii de recordul lui kazimir! Like a boss:
http://i.imgur.com/ifIlg.png
http://i.imgur.com/JvfRW.png
Voi cate intrebari/raspunsuri aveti sterse din prostia robotelului?

13 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns (pentru Apache):

Felicitari, o sa fi expert in curandhee hee

| Apache a răspuns (pentru AlinaaAli):

Mai degraba o sa imi stearga contul in curand laughing

| Ţepeşu a răspuns:

Lol, fii antenă parabolică aici:
http://i.imgur.com/dMbs0.png

| AlinaaAli a răspuns:

Am si eu niste raspunsuri sterse, nu inteleg de ce, faceam doar o conversatie la Totul despre TPU, unde era si numele lui Nelul inclus, insa, nu l-am jignit cu absolut nimic, acum am vazut ca imi sunt sterse toate raspunsurile de acolo.
Cred ca ma las iarasi de site-ul asta, si nu pentru intrebarile penibile de care se plang altii, ci pentru simplu fapt ca adminii habar nu au ce sterg si daca Nelul sau altii, nu dau nume, raporteaza ceva sau sunt nemultumiti de ceva sterg fara sa se uite de fapt ce sterg.
Si nu e vb de invidie, ca banuiesc ca unele minti luminate asta o sa spuna, chiar nu ma prea intereseaza de Nelul, si de restul, ma bucur ca macar cineva mai ajuta pe aici, insa, mi se pare penibil sa raportezi niste raspunsuri, deloc rautacioase, unde doar faceam niste glume oh go on

| GhostStar explică (pentru AlinaaAli):

Cate minute ai scris? Mi-au trebuit 23 de secunde sa citesc

| AlinaaAli a răspuns (pentru GhostStar):

Scriu foarte repede, deci, cred nu mi-a trebuit mai mult de doua minute tongue
Mai ales ca gandesc si foarte repede laughing

| GhostStar explică (pentru AlinaaAli):

Si eu gandesc repede, dar tot nu m-am prins unde cresc la 155 pe cabal...

| GhostStar explică:

Am uitat sa mentionez, raspunsurile din prima poza sunt doar la D/S

| GhostStar explică (pentru GhostStar):

De kazimir ce se mai aude? Nu a mai intrat de cateva zile...

| SamSon a răspuns:

Eu am cam 5 sterse + 1 intrebare stearsa

| TheAvenger a răspuns:

10 răspunsuri/3 întrebări