| TiberiuFasole a întrebat:

Ma las de TPU( sunt MinerX). O sa revin cu un cont nou, cel mai posibil chiar saptamana viitoare, dar vreau neaparat sa sterg contul asta. Am facut o lista cu multumiri, de vreo 500 de cuvinte, dar a intrat cineva in camera si am inchis din greseala, si mi-am dat seama ca nu ii stiu pe toti si nu vreau sa se supere nimeni. O sa zic mai ales, multumesc Daisy Si Freeak pentru tot. Multumesc Depress & Daisy pentru felicitari. Sweety s-a lasat? Oricum, o sa revin cu alt nume si cu alta poza, identitate tot schimbat. Peste 2 zile fac 1 an pe TPU, dar nu mai pot rezista, trebuie sa nu mai vad raspunsuriile cat mai repede, motive personale. Multumesc in principal lui Daisuki, care mi-a fost alaturi, mi-ai fost ca o sora. Multumesc enorm de mult si anonimei si Croampei, care mi-au raspuns la intrebare si au incercat sa ma faca sa nu ma las.

9 răspunsuri:
| AlexAleex a răspuns:

*prefacandu-se trist
Imi pare chiar rau ca pleci. sad chiar ma simt prost.
^.^
Apoi ne vedem saptamana viitoare, chiar daca nici macar nu te cunosc big grin

| Croampa a răspuns:

Mersi, ma simt minunat acum! straight face

| TiberiuFasole explică (pentru Croampa):

Am lucrat la intrebare inainte sa vad raspunsuriile, scuze ca nu te-am mentionat. Tu si anonima, scuze, repet nu v-am vazut. Tu si anonima.

| Croampa a răspuns (pentru TiberiuFasole):

Oke' man, nu trebuie sa-ti ceri scuze. Ne vedem saptamana viitoare!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

paa happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te asteptam înapoi frate! :]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Macar sa ma adaugi la prieteni.
Sau sa-mi spui care esti.
Mereu am crezut ca nu ma suporti, insa acum nu mai cred asta.

| Anonima0000000000 a răspuns:

Ok miner ne vedeam săptămânav viitoare sa-mi dai cerere!

| AtsukoKure a răspuns:

Uhm nu ştiu dacă sweety s-a lăsat, nu am mai vorbit cu ea de ceva zile.