| anonim_4396 a întrebat:

Ma plictisesc dati-mi o lista cu jocuri pentru placa video intel

Răspuns Câştigător
| Ion a răspuns:

Of omule straight face ce greutati suporti. si eu am aceeasi problema. Am gasit cateva jocuri destul de interesante, shootere in special.
Incearca Operation 7, Call of Duty 1 Star Wars Republic Comando, Angry Birds (nu-i joc mare, vreo 40 de mb, dar iti da dependenta) Crossfire, ar trebui sa iti mearga GTA San Andreas, Medal of Honor Pacific Asault Max Payne 1 si 2...
Sper sa te ajute.