| Goete a întrebat:

Ma poate cineva ajuta cu un raspuns; medicul meu de familie a refuzat sa imi dea bilet de trimitere la ginecologie si nu inteleg de ce; am 16 ani si nu am avut ciclu menstrual niciodata.

Răspuns Câştigător
| iulia0514 a răspuns:

No așa ceva! Lasă că te duc eu la doctorița mea e o tipa foarte miștolaughing

| Goete explică (pentru iulia0514):

Claxoneaza cand sosesti sa ma duci, ca ies.
Si daca ma duci, pot sa spun ca sunt dus de acasa, cand ajung la ea laughing

| iulia0514 a răspuns (pentru Goete):

Drept să-ți spun a-și claxona am claxonul stricat nu mai bine iau un megafon și te strig?

| Goete explică (pentru iulia0514):

Sunt deschis in fata tuturor posibilitatilor happy

| iulia0514 a răspuns (pentru Goete):

Atunci strig tare sa audă și vecinii unde mergilaughing

| Goete explică (pentru iulia0514):

Haha... Poate vin si ei

| iulia0514 a răspuns (pentru Goete):

Tulai doamnie! Ase nu ca ne facem de tătă minunealaughing

8 răspunsuri:
| Mariusbitchsreach a răspuns:

Interesant? eu nu pot sa te ajut

| TraianAnghelPatty a răspuns:

Buna papusa. Cu parere de rau iti spun, esti gravida. Doctorul tau de familie a fost prea rusinat fata de tine si nu a reusit sa iti spuna. Daca pana la ziua de luni din prima saptamana de la implinirea varstei de 16 ani, menstruatia nu apare, inseamna ca esti gravida.