| iSwag a întrebat:

Mai traieste cineva?...

E frumos sa privesti din umbra cum generatiile T/A vin si pleaca...

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Tu find pensionar e trist stiu, isi moare nevasta intri in impotenta fix cand esti singur, macar mai traiesti tu nu? sau ai scris de pe lumea cealalta?

12 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Incerc, dar nu reusesc.

| LePotato a răspuns:

Eu

| Geanin a răspuns:

Tu erai ala care avea poza cu o tipa din anime(probabil, asa mi se parea mie) cu fata albastra si cu tate mari?

| Geanin a răspuns:

Si parca avea parul curcubeu si urechi

| Geanin a răspuns:

Eu nu mai plec niciodata de aici

| Copac13 a răspuns:

Iar tu esti umbra

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba e trist.
Era un timp cand chiar ne amuzam pe aici, acum sunt doar copii ce pun intrebari retardate.

| iSwag explică (pentru anonim_4396):

CHIAR ne amuzam pe aici acum 2-3 ani...
Acesti "copii" vin si pleaca. Stau pe aici cateva luni. E foarte, foarte trist faptul ca ei se amuza pe baza acelor "intrebari". Imi este asa de rusine ca fac parte din aceasta generatie. Poti vedea unele raspunsuri de aici, care se vor sarcastice.

| MeForeverAlone a răspuns:

Ai ajuns in Locuinta Mortilor, sau ce? Aveti net acolo?
Wow, cred ca sunteti foarte inaintati cu tehnologia

| Eroare404 a răspuns:

Eu mai traiesc.Tu mai traiesti?

| LonelyHeart112 a răspuns:

Eu sunt moarta, sorry. O sa-ti trimit vederi de pe lumea cealalta.