| Bastet a întrebat:

Maine am teza!:-s... urati-mi noroc si baftahappy

Răspuns Câştigător
| DeNyyy a răspuns:

Si eu am teza la romana...laughing succes mult mult si stai linistit/a ca o sa iei nota mareee... te pup :*

9 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună dimineaţa. Baftă, şi rezultate cât mai bune.

pa, pa.

| Roby67 a răspuns:

Eu iti urez bafta si noroc, este bine si asa?hee hee

| pwp a răspuns:

Iti tin pumnii!

| Tweetymrrr a răspuns:

Si eu dau teza maine. Surprinzator, daca vede cineva raspunsurile poate sa ne aczue ca am "copiat": uni de la alti :devil).
Eu insa dau la amte call meu.
Tie. multa BaFGthA! gEN:10`:*

| mihaip1 a răspuns:

@Stef... Oare e o data anume pentru teze? deoarece si eu am maine teza la mate...Noroc si bafta la amandoi

Si mie la fel...

| RoxAnana a răspuns:

Iti uram noi noroc si bafta dar tot ce e in capu tau conteazawinking

| gabriela95 a răspuns:

Si eu am maine teza la romanaa:-ss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Noroc si multa bafta. Apropo chiar si eu maine am teza la matesad.
Noroc si bafta!

| pisicutzaaa a răspuns:

Noroc SI Bafta maineee:*