| Rmnk97 a întrebat:

Urati-mi succes. Sunt in clasa a8-a si maine am teza la mate.

25 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Iti doresc succes~!

| benny a răspuns:

Nu ti se pare ca ai tupeu

| anonim_4396 a răspuns (pentru benny):

De ce mai "benny" are tupeu laughing? Ca ti-a spus sa-i urezi succeslaughing nu era obligatoriuwinkingbatting eyelashes

| fluturas a răspuns:

Si eu tot maine am teza la mate x_X mor incethee hee
succes! happy

| AllinaDaniella a răspuns:

laughing) Succes. Invata mai degraba, fa ex, nu sta pe net.

| Ramina a răspuns:

Succeeees!hee hee

| Anda1197 a răspuns:

Succes! mult succes! eu sunt tot in clasa a 8 si am avut teza vinerea trecutalaughing... Am avut nevoie de mult succes! Asa ca inca odata SUCCES!("de parca nu ti-ar ajunge norocul") rolling on the floor... Asta replica am primit-o si eu cand le-am spus sa-mi ureze succes!

| Damasc a răspuns:

Vomit acum sau mai tarziu?

| BLURREDLINES a răspuns:

Succes, si eu am dat teza, si a fost al naibii de grea. desi m-am mai incurcat...pfff!

| zozo74 a răspuns:

Succes!

| zozo74 a răspuns:

Succes !

| OrdinaryGirld a răspuns:

Succes! Si eu am maine teza, tot la matehee hee

| Lavinutzz a răspuns:

Eu am avut azi tongue succes oricum :*

| Rmnk97 explică:

Mersi tuturor. Urarile voastre m-au ajutat foarte mult, chiar daca pe unele le-am citit dupa teza. Cred ca o sa iau 9.50 sau de ce nu 10. Multumesc inca odata. Succes si voua!

| TheCritic a răspuns:

Chiar iti tin pumnii pentru ca si eu, cand dadeam teza la matematica, era teroarelaughing.Deci...SUCCEShappy!

| Swallow a răspuns:

Exact ca mine laughing Succes dearwinking succes amindurora big grin happy byewinking

| logatcamembru a răspuns:

D-zeu sa fie cu tine.rolling on the floornoroc :pup:*

| iceman12 a răspuns:

Succes

| DuLcyK a răspuns:

Succes! Sa iei 10, nu uit sa iti tin pumni...mult mult mult mult mult noroc...

| Cadillac a răspuns:

Succes si eu am dat teza la mate vinerea trecuta si imi e tare frica.(su eu is tot a 8)BAFTA!

| TheWhiteTiger a răspuns:

Succes,o sa ai nevoie...stai sa vezi in clasa a9a.

| LotteCharlotte a răspuns:

Baftaaaaaa! :*

| idealultau a răspuns:

Mult succes, si nu uita.''de 10 ori masoara, dar o data taie''...SUCCESSSS./!

| idealultau a răspuns:

Mult succes, si nu uita''de 10 ori masoara, dar o data taie''.(sper sa primestio nota favorbila(mai bine spus ''10'')...SUCCESSSS!

| maria4maria4 a răspuns:

Succes!