| JUSTERINIandBROOKS a întrebat:

Nimic amuzant doar ca... mi-a ramas sarmaua-n gat! s-o-mping in jos cu un carnat sau ce sa fac?

9 răspunsuri:
| JUSTERINIandBROOKS explică:

Am vazut eu intrebari si mai epice...Cel putin eu n-am apucaturile tale.

| PotcaPădurii a răspuns:

Topește-o cu o țuică...

| MâţulMov a răspuns:

Intrebarea nu e amuzanta de loc, e chiar stupida straight face

| Foxie2 a răspuns:

Fiobilin si se rezolva! http://www.youtube.com/watch?v=fSwXc5SoAMU

Răspuns utilizator avertizat
| Betty a răspuns:

Eu ti-am zis ca daca mananci fara mine o sa-ti stea in gat... dar tu nu ai vrut sa ma crezi... laughing

| carpediem a răspuns:

Daca nu merge impinsa in jos, incearca si de la celalalt capat sa o impingi in sus. Trebuie sa reusesti, altfel iar comenteaza neintrebatii de aici.

| anonymus a răspuns:

Nu stiu ce raspuns sa-ti dau, esti prea handicapat(a)

| JUSTERINIandBROOKS explică (pentru anonymus):

Din nastere.una din labii este mai mare.