| SiEuILoveKazimir a întrebat:

Nu este o intrebare, cu atat mai putin ceva amuzant. Mi-am facut cont atat aici, cat si pe alte site-uri pentru a-mi posta intentia si anume:aceea de a ma sinucide.Nu am cui sa-i spun in rest, nu am pe nimeni si oricum, n-ar interesa pe cineva in mod deosebit.Cu atat mai putin pe voi, niste necunoscuti.Nu este un strigat de ajutor, nu este o gluma proasta, sunt gandurile mele, iar ceea ce m-a determinat sa postez este faptul ca ma adresez unor persoane necunoscute care, desi este posibil sa ma judece, vor citi postarea mea si vor afla ca in momentul acesta, cineva, undeva s-a stins din viata.

12 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

Voi avea la ce sa ma uit astazi-seara la OTV!

| Kazimir a răspuns:

Macar daca te sinucinzi fa`o cu 50-80 de pastile de extraveral. n`o sa simti nimic. daca vrei sa fie durere taie`ti venele happy eu am incercat asta da n`a functionat ca mi s`a coagulat sangele prea repede...

| Bastet a răspuns:

Herp:nu te sinucide!
derp:viata e frumoasa!
hurr:in viata avem suisuri si coborasuri!
durr:nu asa scapi de probleme!

mda...go ahead girl! macar filmeaza-te s-ajungi la TV dupa moarte.

Răspuns utilizator avertizat
| pinguinuVerde a răspuns:

Re : desi este posibil sa ma judece,vor citi postarea mea si vor afla ca in momentul acesta,cineva, undeva s-a stins din viata.

Deci dacă tu ai murit, cum mă-ta artificială ai postat ...ai postat ...asta?!
*nu se prinde de glumă*

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Un motiv in plus sa ma uit la stirile de la ora 5

Răspuns utilizator avertizat
| anad a răspuns:

Sa te cred, sa nu te cred? O sa ma uit pe cer sa vad steluta ta cazatoare si sa-ti pun un gand bun!

| Mitsa a răspuns:

Dar de ce?crying
Trebuia sa vorbesti cu parintii tai sau cu cineva mai apropiat!sad
In timp ce citeam asta, ascultam pe youtube "Titanic-Hymn to the sea" si cand am citit "si vor afla ca in momentul acesta, cineva, undeva s-a stins din viata." pur si simplu mi-a curs o lacrima.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa aici un mesaj cu id-ul tau te rog happy

| andrutzik a răspuns:

suntem la trivia / amuzante deci clar clar ca e o gluma cam proasta dar e o gluma