| MariXD a întrebat:

Nu stiu daca sa-mi cumpar Sea-monkeys. dar mi-e frica sa nu fie o pacaleala.sa-mi cumpar sau nu? voi ce ziceti?

6 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

Daca vrei, cumpara.

| bombănucleară a răspuns:

E clar o pacaleala. Daca-ar fi fiinte vii ar ramane in laborator sa fie studiate si ar costa o avere, nu atat de putin cum zic la tv.

| Miyukii a răspuns:

Nu stiu, nu prea cred, adica posibilitatea de a exista creaturi mici vii la asa preturi...nu stiu cumpara si apoi spune-ne si nouatongue

| Miyukii a răspuns:

Hmmm,nu stiu, nu prea cred, adica posibilitatea de a exista creaturi mici vii la asa preturi...nu stiu cumpara si apoi spune-ne si nouatongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o pacaleala ca sa dea naivii bani.

| CrazyKiddd a răspuns:

Nu are cum sa fie o pacaleala sunt creveti de ocean. Daca ar fi o paceleala de le dai mancare? Traiesc cam 2 ani daca sunt ingrijti bine asa ca BAFTA!