| anonim_4396 a întrebat:

O întrebare...asa, ca mi-a venit acum.
Oare Tudorel96 chiar s-a sinucis...imi este foarte dor de el. Aduceti-l înapoi. (plâng daca nu vine) >_

37 răspunsuri:
| DebbyBR a răspuns:

Holy s.hit de ce e asa multa lume care nu il cunoaste? tudor era un membru important al familiei T/A acum vreo 4 ani. not, but still

| LaughingKarima a răspuns:

Nu plange iubire, stai ca ti-l aduc eu inapoi : Tudorel96 (serios, nu putea tipul sa aiba 69 in loc de 96?!) vino imediat aici! Vezi, eu am incercat, dar daca nu vrea sa vina.

| anonim_4396 explică (pentru LaughingKarima):

Plomiti ca vine? *spune asta cu o fata de catelusiiii*
Doamne...am scăpat de o povara. De-ar sti el ca-l bârfesc.

| LaughingKarima a răspuns (pentru anonim_4396):

Promit ca vine *pats on the head* There, there don't cry okay?
Lasa draga, barfeste-l, iti dau eu voie(nici nu stiu cine e tipul dar ai permisiunea mea)

| anonim_4396 explică (pentru LaughingKarima):

Nici eu nu-l cunosc, decât pe TPU, dar e primul cu care m-am certat...nu pot sa trec asa cu vederea. happy

| LaughingKarima a răspuns (pentru anonim_4396):

Primul cu care te-ai certat?! Vai, dar asta e extrem de important *makes a shocked expression* Cand aveti aniversarea de la prima cearta? sa va i-au si eu ceva dragut.

| anonim_4396 explică (pentru LaughingKarima):

Cine mai tine minte... happy

| LaughingKarima a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu ar trebui sa ti minte! Ca altfel nu iti fac cadou de aniiversare! Dar ca sa nu zici ca sunt rea, iti fac cadou de Craciun, azi fac pe Mos Craciun, asa ca zi-mi ce vrei cadou happy (cu ocazia asta mai aflu si eu ce vor cei de pe TPU de Craciun)

| anonim_4396 explică (pentru LaughingKarima):

Ce vreau eu... Ce vreau? Ammmm, cred ca vreau, un bilet spre Japonia, ca sa vad un concert al trupei The Gazette. happy

| LaughingKarima a răspuns (pentru anonim_4396):

Acum chiar vreau sa iti fac un pic in ciuda si sa iti spun ca eu am vazut trupa live de 2 ori deja *evil laugh and smirks* dar daca chiar vrei iti cumpar bilet...la prima pensie big grin

| anonim_4396 explică (pentru LaughingKarima):

Ce melodii au cântat? Pensie? In poza de profil esti tanara...sau nu esti tu. Hmmmm, identitate secreta. Vad ca nu ai nici un nume adevărat.

| LaughingKarima a răspuns (pentru anonim_4396):

Stiu ca au cantat aproape toate melodiile de pe albumul Toxic si Division. Si Karima(Karima Winter- nume adevarat, daca chiar vrei cautama pe Facebook) e numele meu adevarat si cea din poza sunt eu, multumesc frumos, Sherlock. Si sunt tanara x.x am abia 16, pe care si pe aia ii fac abia de revelion.

| anonim_4396 explică (pentru LaughingKarima):

Si eu am 16, dar sunt mai mare cu cateva(multe) luni.
Au cântat si Pledge si Guren? Sau Tayon, Reyla, Red? Iubesc melodiile aslcestea...

| LaughingKarima a răspuns (pentru anonim_4396):

Red stiu ca au cantat, Shiver si Pledge, de celelalte nu mai stiu daca le-au cantat sau nu(eu in 2012 am fost la al doilea concert al lor(al 2-lea pentru mine) deci nu prea mai tin bine minte). De cat timp esti fan al trupei?

| anonim_4396 explică (pentru LaughingKarima):

De anul asta... Cam ciudat, cum am putut trai pana acum fără melodiile lor?

| LaughingKarima a răspuns (pentru anonim_4396):

Exact! Cum de? Bine ca ai reusit la timp sa vii de partea intunecata. Eu una ii ascult din 2009, iar in 2010 mi s-a nazarit mie ca vreau sa ii vad live. Dupa ce i-am vazut live, eram ceva gen : " you are now my whole life, you have permission to ruin my life now".

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie nu mi-e dor de el, era un om prea generic pentru T/A si prea nesimtit pentru TPU.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Cum? Tu insemnai cel mai mult pentru el. Nu era răspuns in care sa nu spună ceva despre tine. Te iubeste omul ala. Sau înger...ce înger, diavol.happy

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Meh, nu toata lumea are aceleasi gusturi. happy

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Daca reînvie, o sa aibă inima frântă... sad

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Asta e, nu ma pot abtine din a spune adevarul. laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Undeva acolo trebuie sa-l ai pe constiinta...cum sa-l uiti?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu imi prea pasa de sentimentele persoanelor pe care nu le cunosc. devil laughing
Iar el nu prea e pe stilul meu. happy

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Tocmai de Crăciun...Mosu' te va pune pe lista neagra. Aha. big grin

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Sunt deja acolo, draga, sunt deja acolo.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Aaaaa, nu ai fost cuminte...

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nup, am batut si am fu.t.ut ca masina de cusut. smug

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

(In visele mele) laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Bad boy...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ăhă, şi-a scos singur ochiul drept cu o lingură.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

What? Ruki a făcut asta?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Noooh
Yup
Noooh
Yup

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Deci sa inteleg ca nu...

| SabinaQueen a răspuns:

Nu mai ai nici o sansa, s-a dus...*oricine ar fi si ala*

| Otto2014 a răspuns:

Daca dai la utilizatori subspendati(sau cum se scrie) il gasesti.

| anonim_4396 explică (pentru Otto2014):

Am vorbit cu el. L-am văzut si acolo. Cine l-a raportat, ca mă duc si îl bat. happy

| DangerousGirl a răspuns:

Nu. Nu s-a sinucis.