| Almássy a întrebat:

O problema de matematica in scoala mea:

Andreea (adica eu) cumpara 10 kg de mere si mananca 3 kg. cate kg de mere ii raman?
---cand toti se holbeaza la mine ca si cum as fi implicata in vanzarea si consumarea merelor din problema :

---da bichies am cumparat 10 kg de mere.,probleme?

spune si tu o intamplare hazlie din scoala/clasa ta, in fond pentru asta mergem la scoalalaughing

8 răspunsuri:
| Ashadow a răspuns:

Mananci multe mere.

| dragos9234 a răspuns:

Dar ce hazlie este intamplarea ta.
Ma doare-n cot de cat este de amuzanta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aha. Si bichies ce inseamna?

| Speed99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu s-a pronuntat corect...defapt este Bitches = ta**

| anonim_4396 a răspuns (pentru Speed99):

Mi-am dat seama ce a vrut sa zica.
De fapt nu inseamna ta** (nici nu stiu ce ai vrut sa zici big grin). Ori poate ai uitat o steluta. B i t c h inseamna catea si se foloseste si cu alt inteles pe care nu vreau sa il spun happy

| 00AName00 a răspuns:

Foarte multe probleme.

| GiAnca a răspuns:

Mai amuzant decat s-o vezi pe profa de mate cazand cu scaunul in fundul clasei nu exista.

| Weedier a răspuns:

Hahaha! Am râs o oră.