| ℓανιηια a întrebat:

O sa va pun o intrebare care ma roade de mult :Voi cati ani aveti?

45 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

De mult? laughing
Lasă-mă să te întreb, câți ani ai?

| ℓανιηια explică (pentru Musique):

Da, de mult. Am 15 ani.

| Musique a răspuns (pentru ℓανιηια):

Mulți înainte.
Și ai de gând să-ți petreci vara punând toată ziua întrebări pe TPU? Nu ți-aș fi dat decât 12-13 ani... n-o spun în nume de rău.

| ℓανιηια explică (pentru Musique):

Ms.Nu o iau in nume de rau.Chiar ma bucur ca par a copil laughingNu stau doar pe Tpu.Acum astept sa vad la ce liceu sunt si ma simt mai bine cand stau pe TPU. Oricum nu voi sta toata vara pe TPU.laughing mai ies si pe afara.

| AikkoxD a răspuns:

11 ani şi 3 zile.

Răspuns utilizator avertizat
| Liviu a răspuns:

22 de anisoli puppy dog eyes

| kar1GaNNN a răspuns:

15 ani pe un picior.

Răspuns utilizator avertizat
| pietrean a răspuns:

Unii,dar foarte,foarte putini,si-au afisat data nasterii,dar cei mai multi,au ascuns,din diverse motive,pe care chiar nu le inteleg. Poate, daca ar fi avut curajul sa o afiseze, ar fi primit niste raspunsuri la obiect, pertinente.Dar cum sa dai sfaturi, unui copil de 11-12 ani, ca unui adult, care si-a inceput viata sexuala, de exemplu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

12 decembrie 2005.

| Lαrisα a răspuns:

O sa fac 15... cu o zi inaintea ta. rolling on the floor

| ℓανιηια explică (pentru Lαrisα):

Http://youtu.be/rgTIscrg5mQ Acum ascult asta ca sa ma eliberez de energia negativa. Si.Ce cadou vrei?

| Fernando9Torres a răspuns:

Pe toti ii am:

http://giphy.com/gifs/7lGMFrDkoWVvG

18,fara 1 luna!

| SabinaQueen a răspuns:

Daca te roade atat de tare, Da tu cati ani ai?

| AlecsRvaSpunePa a răspuns:

Te roade foarte mult sa stii ce varsta au toti utilizatorii de pe TPU?

Iti zic eu media de varsta : 14 anisori MAXIM! Am zis!

| Macryna a răspuns (pentru AlecsRvaSpunePa):

Jura ca ai 5 ani! laughing)))))

| AlecsRvaSpunePa a răspuns (pentru Macryna):

Jur!

| Macryna a răspuns (pentru AlecsRvaSpunePa):

Daca te mai cheama si alex tu esti frati-miu! boule de ce mi-ai luat iar pixurile?

| AlecsRvaSpunePa a răspuns (pentru Macryna):

Alecs e doar un pseudonim.

| AlecsRvaSpunePa a răspuns:

Uite, acum vorbesti cu mine.Te roade daca nu stii ce varsta am?

| AlecsRvaSpunePa a răspuns:

Atunci asteapta sa iti raspunda cei de varsta ta happy

| AlecsRvaSpunePa a răspuns:

Nu inteleg...Nu te poti exprima in cuvinte folosindu-te de cunostiintele limitate pe care le-ai dobandit la ora de romana?

| AlecsRvaSpunePa a răspuns:

Dar nu ma enervezi.Cum sa sustin ca sunt enevat de un copil de 15 ani? Eu doar faceam conversatie.Tu esti cea care se ataca fara motiv!

| AlecsRvaSpunePa a răspuns:

Cu placere!

Esti prea depresiva...Nu mai lua totul de buna.Omu` mai si glumeste!

| AlecsRvaSpunePa a răspuns:

Ehh...E doar varsta! Stai linistita! Toti suntem depresivi la 15 ani happy nu esti cu nimic mai speciala in sensul asta.

Vrei sa fi speciala? Nu mai pune boticul la toate maruntisurile si gandeste putin mai matur.

| AlecsRvaSpunePa a răspuns:

Asa! Fi incapatanata ca vei ajunge foarte departe!

| AlecsRvaSpunePa a răspuns:

Ma, sincer nu.Ma plictisesc.Si da, vreau sa ma plictisesc aici, cu tine!

| AlecsRvaSpunePa a răspuns:

E o jignire sa spun ca esti incapatanata sau depresiva? Sunt doar niste observatii personale.Concluzii trase in urma raspunsurilor tale.

Stii ce cred eu? Ca ai nevoie de atentie.Nimic mai mult.Acum continua sa ma minti pe mine dar cel mai important este sa nu te minti pe tine! Nu iti vreau raul, prostuto! Gandeste-te putin la rece la ceea ce ti-am zis happy

| iCappy a răspuns:

Am 12 -5+3+2+8+10-18+ automobile

| pufuletziii a răspuns:

5 ani si-un snitel puppy dog eyes

| Macryna a răspuns:

13! sa traiesc 3000!

| Kamiichu a răspuns:

Aici 16 ani laughing te mai roade? smug

Răspuns utilizator avertizat
| Bogdanel97 a răspuns:

Hmmm, nu stiu. Nu stiu nici cand m-am nascut. Pe buletin scrie ca am vreo 17 ani. Oare asa o fi?

| ռօCօოოεռէ a răspuns:

99 sad maică!

| ℓανιηια explică (pentru ռօCօოოεռէ):

Batranetea asta.sad

| ռօCօოოεռէ a răspuns (pentru ℓανιηια):

Da, este foarte grea mai ales ca va trebui sa mor si vreau sa-mi iau macar telefonul daca nu pc -ul in mormant. puppy dog eyes

| Alphaking a răspuns:

Eu am 16 ani, implinesc 17 pe 8 noiembrie.

| Ionutza2012 a răspuns:

14 de inchisoare. Roade-o si tu pe ea.