| asdffghjjkl a întrebat:

O tipa si-a inmormantat mama. La inmormantare a cunoscut un barbat pe care nu-l mai vazuse pana atunci. Tipul i s-a parut fantastic, barbatul viselor ei... s-a indragostit de el la prima vedere.
Cand s-a terminat inmormantarea tipul a disparut fara urma: ea nu reusise sa-i ia nr. de telefon si nimeni nu stia cine era barbatul.
Dupa cateva zile tipa si-a ucis sora.

Intrebare: Care a fost motivul pentru care si-a ucis propria sora?

Răspuns Câştigător
| woody_9489 a răspuns:

Pentru ca la inmormantare o sa se intalneasca iar cu tipul.
ce oameni sadici. laughing

12 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Sa-l mai vada odata pe barbat.sau pur si simplu din lipsa de inspiratie pe momentwinking.

| juniper a răspuns:

Lol pentru ca acela era Grim, era moartea laughing Acuma inteleg.

| Pho3nix a răspuns:

Daca ma indragostesc la prima vedere, va dau un sfat... FUGITI. laughing

| mary a răspuns:

Sa-l mai vada o data pe tip

| Nişka a răspuns:

Probabil pentru ca barbatul de la inmormantare venise sa o insoteasca pe sora ei acesta fiind prietenul surorii?!thinking

| Alex_7297 a răspuns:

Pentru că după înmormântarea mamei a fugit tipul ăla cu sor-sa!laughing

| PurpleLadybug a răspuns:

Vroia sa'l mai vada inca o data pe acel barbat...credthinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru a veni barbatul acela la inmormantarewinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa ai lumea la picioare, bani cu grebla sa-i aduni, dar cand te cheama pamantul. te ingroapa doi nebuni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ea a sperat sa-l reintilneasca la inmormintare pe barbatul visurilor ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tare ce a scris "LEMUR"hee hee

Poi asta e veche sincer. vroia sa-l vada din nou pe barbat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce a scris Lemur e tare de tot!