| CreepyCrow a întrebat:

O tipa si-a inmormantat mama. La inmormantare a cunoscut un barbat pe care nu-l mai vazuse pana atunci. Tipul i s-a parut fantastic, barbatul viselor ei... s-a indragostit de el la prima vedere. Cand s-a terminat inmormantarea, tipul a disparut fara urma: ea nu reusise sa-i ia nr. de telefon si nimeni nu stia cine era barbatul.

Dupa cateva zile, tipa si-a ucis sora.

Intrebare: Care a fost motivul pentru care si-a ucis propria sora?

Incearca sa nu trisezi. Gandeste-te un pic si apoi verifica raspunsul.

Gandeste-te putin inainte de a raspunde!

Răspuns Câştigător
| madalicious a răspuns:

Motivul pentru care si-a ucis sora este ca tipul acela era iubitul surorii ei, si ea voia sa ramana cu el. Nu?

Sau... si-a ucis sora in speranta ca il va revedea si va fi impreuna cu el.

14 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Dorea sa-l revada pe acel barbat si asta era singura modalitate. Oameni prosti! Cum sa-ti omori sora sa vezi un tip? Asta e un banc care pentru mine nu e asa haios!

| Minty a răspuns:

Ca sa-l revada pe tip.

Si, apropo, intrebarea a mai fost pusa.

| madia a răspuns:

Pentru a-l vedea pe acel tip inca o data!

| Alice_2134 a răspuns:

In speranta ca se va revedea cu el

| Pho3nix a răspuns:

Imi omor tot neamu` sa vina fete la inmormantare. Din plans o dam in dragoste.

| oz a răspuns:

Credea ca barbatu' va veni la inmormantare.Gandesc ca un psihopat...stiu

| Fetita a răspuns:

Voai sa-l revada la inmormantarebig grin

| babygyrl a răspuns:

Pt ca barbatul acela era ori barbatul surori ei ori iubitul.Si ea il vroia numai pentru ea.

| ✿ ♫ Press Play ♫ ✿ a răspuns:

Aprtopo, am citit ca cei care au stiut din prima raspunsul au minte de criminal. O stiam... Dar din prima cand mi-a fost pusa nu am stiut

| inutsa a răspuns:

Ca dupa inmormantarea sorasii si faca nunta cu ala rolling on the floor)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa-l revada pe tip?big grin Deci sa-i ceara numarul`, si mna tot 'tacamu`?big grin

| Andra_3307 a răspuns:

Moama cat de mult il iubeaalaughing si-a ucis sora ca sa il mai vada odataa?:O e enbuna:p...glumesclaughing

| DiAnne_8069 a răspuns:

Era criminala?

| alllyyynnn a răspuns:

Spera ca tipul sa apara la inmormantare.
e veche.