| anonim_4396 a întrebat:

Oare o exista vreun vaccin pentru copiii astia care cred ca in 2012 ne iau apa, naiba, bolile, dracii aia mari si mici si mijlocii?

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Ar insemna sa se inventeze un vaccin contra prostiei.
Iti dai seama, sper, ca in cazul asta, Fundatia Alfred Nobel ar da faliment.

7 răspunsuri:
| Cryssy a răspuns:

Faci ce vrei.batting eyelashes

| deejayra a răspuns:

Ce sa ajuns de la o conceptie...in primul rand ceea ce au incercat mayasii sa demonstreze nu inseamna sfarsitul lumii...ci doar o trecere de la o lume la alta... vom avansa in gandire si in tehnologie, atata tot(asta daca e adevarat). Dar deja oamenii au inceput sa se gandeasca la distrugeri...see ya in 2012

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buay Mitzzy, daca nu scriai, cu 25, 3 grame mai desteapta erai.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Chiar crezi ca numai copii cred asta? Te inseli. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, exista un vaccin dar exista riscul ca ei sa devina frustrati din cauza ca dispare acel sentiment de bucurie care il aduce apocalipsa, ei cred ca ratele la banca vor disparea, presedintele va plange in fata lor si isi va cere iertare....preoti vor purta tricouri cu inscriptia"v-am zis eu" laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E ca si cum ai pune intrebarea :"vrei sa fi un geniu ne-nteles sau un prost fericit?"Lasa prostii sa fie fericiti! Daca vor sa descopere misterul si au si ei un scop in viata care e problema?

| Mitss a răspuns:

Buay toti au dreptul sa se exprime...si o fac in felul lor sunt multe speculati si nu ai tu de unde sa stii ce va fitonguelaughing...Asa ca nu te mai da pe aici smecher ca cel putin pe mine nu m-ai impresionattongue... Apropo daca vrei sa bati unele apropouri mai bine zile naiba pe fatatongue laughing ca nu pre te descurcitongue
PS tonguelaughing acum sa nu te superi...sau fa ce vreitongue