| Staythere a întrebat:

"Oare sunt gravida? am 13 ani si nu mi-a venit ciclu in viata mea

nu am stari de greata, ameteli, dar cred ca m.am ingrasat si mereu cand pun mana p bburta simt cum imi bate inima? va rog aajutati-ma dau funsda"

cat de prosti pot fi altiibig grin

13 răspunsuri:
| RockaruL a răspuns:

Daca mananci mult...laughing

| SaintJimmy a răspuns:

Există explicații logice pentru acest fenomen... S-a îngrășat fiindcă a mâncat ca vaca copii la micul dejun, prânz și cină iar bătăile de inimă din burtă sunt de la copiii ăia pe care i-a mâncat mai devreme...

| αηηα a răspuns:

Lol...

Nu prea cred ca are 13 ani...

| αηηα a răspuns:

Lol

Nu prea cred ca are 13 ani...

| ImYourFuckingNightmare a răspuns:

Și eu am 13 ani... dar nu am ajuns chiar așa de rău. I don't want to see

| Marghioalaa a răspuns:

Si ce vrei sa demonstrezi prin asta?

| ιмσvιnaвιL a răspuns:

Copii fara viitor...oh go on

| rolfenstein a răspuns:

"oare esti proasta''?

| Staythere explică:

Nimic,vroiam doar sa arat ce preocupari au copiii de 13 ani

| LarriBia a răspuns:

laughing Copii distrusi

| Damii a răspuns:

Probabil e din cauza ca sta prea mult la pc...

| YourIllusion a răspuns:

Undei logica fata? daca aveai vreo relatie sexuala atunci mai puteai sa pui intrebarea!

| mititicataceascumpa a răspuns:

Lol raspuns voma