| Cretaker a întrebat:

Oh, dacă TPU ar fi fost un film?

http://i.imgur.com/0x7H5.png

162 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Woooww...

| Me_5216 a răspuns:

A fost un episod de lansare? a fost prea tare. Vreau sa vad continuarea.

| Acvila a răspuns:

laughingce tare!

| Aero a răspuns:

Felicitari! Mi-a placut!winking Astept continuarea. Ia cat timp ai nevoie! Nu te grabi!

| Cathy_1290 a răspuns:

Tareee. Faci si continuare? Please

| cretzufinish a răspuns:

Foarte tare. Inteligenta postare. Felicitocurile mele big grin Eu sincer nu am inteles cap coada, dar am observat aluzia: J. B. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor Cica: "Sefu da si tu o fundita traiti-ar nepotu' si mama " rolling on the floor

| dyannee a răspuns:

Absolut superb! Abia astept continuarea!

| Razvan a răspuns:

rolling on the floor
Doamne! Ar trebui sa faci filme.Ai talentwhistling

| Anileda a răspuns:

Prea tarelaughing
Vrem continuarehappy

| deia a răspuns:

Super tare laughing
Mai ales imaginile laughing

Ai imaginatie. Continua (Daca u le-ai facut laughing )

| evoke a răspuns:

Iti dai seama ce ar fi. Ar fii mai ceva ca acum cu intrebarile stupide. laughing
Ce tare e faza cu.: ' Șefu dă și tu o Fundiță trăiți-ar Nepotu și Mama. " =]]
Apropo. Șefu, dai și tu o fundiță, trăiți-ar ție să-ți trăiască. laughing Hai ca am raspuns, nu am intins manuta. puppy dog eyes
E chiar tare. :] Felicitarile mele. :] Sa ne informezi si pe noi daca faci continuarea.

| Anduciu a răspuns:

Bravo!rolling on the floorGenial! Toate laudele!

Apache
| Apache a răspuns:

Misto ...si 100% adevarat!

| cicilica a răspuns:

Pai TPU este un film. unele intrebari prostesti sunt chiar horror. alea amuzante comedii. alea cu final gen "raman insarcinata?" sunt thriller [nu se stie niciodata] si dramatic [daca ramane]. am uitat si actiunea care este in intrebarile de gen : ce faceti in acest moment?

ps: foarte tare! ador!

| TwixulDrept a răspuns:

Ce taree eee... iamginile sunt super tari iar scenariul... no comment bv asteptam continuarea

| Gabrielle16 a răspuns:

rolling on the floor Super tare! Continuareee!big grinbig grinbig grin

| Диана a răspuns:

Ai grijă, ăştia sunt cu ochii pe tine. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si nu orice film, ci unul 6D. Simt mirosul de la mare distanta.

| zamfira a răspuns:

Bravo! Esti super talentat, sa ne arati si episoadele viitoare!

| →βσσblėėŝ←׃╳ a răspuns:

Bravo happy

mi-a placut mult tongue happy... Sper sa vedem si continuarea :* laughingrolling on the floor

| kidDu_6567 a răspuns:

A fost tare laughing!

Sper sa postezi si continuarea!

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Haha! Genial!laughing

| colourflower a răspuns:

Super idee... woooww?

| Xonia a răspuns:

Superlaughingchiar ai talentlaughing
Vrem si continuareahappy

| Dizzi a răspuns:

Suupeeerlaughing)
ai talent nu gluma.

continuarea.continuarea.

Ai grijasmug sunt pe urmele talelaughing)!

| Fαntαsy a răspuns:

Foarte "misto" laughing) mi-a placut faza cu liku` laughing chiar ai talent laughing
vreau continuarea! :*

| denisa0906 a răspuns:

Felicitari happy foarte fain tongue

| Csabby a răspuns:

Cine a spus ca Justin Bieber e misto?laughing
Foarte "Misto", bravo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-a intrerupt cam brusc, da' e dragut.