| TiberiuFasole a întrebat:

Ok, uitati numele voastre in Japoneza( nu pot sa cred ca i-am luat inainte, ma refer la Daisuki)
Daisuki(logic e prima, incep de la fanii anime)-Tekajuaridomeki( wow, ce nume)
Minerangry mama, fanul numarul 1 anime, dar am aflat ieri cine-i Sebastian)-RinkitokuNA( NA=X)
croampa-mishimokarinnoka( nume normal, scuze, dar asta e numele vostru japonez, daca ne luam dupa litere)
Freeak-Lushikukukame( da-l naiba de nume ciudat, eu am cel mai normal nume)
AironMeidan-Date naiba daca ai nume lung normal mi-e frica sa caut in japoneza dar...
Kakishimotorinkukitekato
Singurul nume normal a fost al meu( era sa dau restart la pagina si sa se stearga numele), cine raspunde la intrebare cu "MinerX, cool-ule" sau pur si simplu raspunde, ii zic numele in japoneza real, dar sa imi zica numele lui normal, in afara de Daisuki si bineinteles de FrumosulMinerX.

8 răspunsuri:
| Croampa a răspuns:

Deci da, nu ai putut traduce caracterele in japoneza! tongue
Ho mizu ringo sekigan no fukuro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baaaaa...ametitule. Daisuki e deja in japoneza. Ce naiba. si acele site-uri cu numele sunt false, deoarece exista doar hiragana, katakana si kanji, iar la ei nu se ia dupa litere, ci dupa silabe. e mai complicat, deci te-au fraierit. tongue

| TiberiuFasole explică (pentru anonim_4396):

Ce inseamna Daisuki?

| anonim_4396 a răspuns (pentru TiberiuFasole):

Sentimentul ala care il simti cand placi un om. iubire... looove

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super! Lushikukukame sa-mi ziceti de acum.