| Geanin a întrebat:

OMG!
Ce s-a intamplat pe TPU de cand am lipsit eu?
AnonimaBoss69Zeita?
Freaak si-a schimbat poza de profil?
Killy se numeste din nou KillMePlease?
Daisuki pune poze cu ea la profil
NoName pune intrebarii pe T/A
Ramles(nu stiu cum il cheama) a ajuns membru T/A...

Ma primiti inapoi, prieteni?

73 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Vezi că taxa-i mare.

| KillMePlease a răspuns:

welcome to YouTube, man

| KamaSutra a răspuns:

Freaak a plecat crying

si da, te primim

| raMLesS a răspuns:

Nu ştiu cine eşti? Legitimează-te rolling on the floor
Da sigur, eşti binevenit mereu.

| syd2 a răspuns:

Ha, suspendati sa fie toti infidelii.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Of course, my horse

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Da,te primim,dai si tu o visinata?
In alta ordine de idei,eu,fablosul,conduc acum T/A.

-Pianistul,adica dante,care acum se numeste arima (asta schimba numele mai des decat schimba curv@le clientii) a deveni o mica parasuta a tuturor, si e combinat cu kamasutra care nu mai stie de gluma de cand sta cu deprimatul asta.

Am descoperit ca suck vaneaza lebede din barcuta lui de printesa, dar acum e suspendat ca asa merita.

-VibeTrixFu@king e o bagaboanta narcisista care m-a blocat fiindca asa e ea bagaboanta si ofticoasa.

Lovesleep e tot bagaboanta, da e bagaboanta noastra si nu zic nimic de rau.

Cam atat cu noutatile, hai cu visinata.

| Suck a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Da ma, kamasutra si pianistul, oare cum o satisface ca pana si degetele lui de pianist is subtirilaughing) trebuie sa te bucuri pentru ei ma, stiu ca tu ti-l doresti mai mult pe pianist dar trebuie sa te obisnuiesti.

Eu mi si imaginez pe amandoi cu lacrimi in ochi, hulind viata. Oare apuca 18 ani?

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru Suck):

Ma,el nu foloseste degetelele sau ce are ratacit prin pantaloni, foloste toata mana, mai foloseste un vecin, ce apuca si el.De satisfacut o satisface,ca e tare fioroasa kama si il bate de ii merg fulgii laughing
Ei pe dracu apuca,o sa faca un copil,o sa boceasca ei mai tare decat copilul la botez, dupa care, de bucurie, o sa se sinucida amandoi. Copilul o sa ajunga bocitoare profesionosta, o sa locuiasca in Vaslui si o sa se planga cat de mica e pensia in timp ce mai bea o tuica la inundatie laughing

| Suck a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

O sa faca un copil? Doar daca o insamanteaza artificiallaughing) lui nu cred ca i-a venit inca sperm@, sta si isi face l@ba langa ealaughing ba da mergem sa-l ajutam... acum stiu de ce e asa suparata kama, nu ii satisfacuta.

Cand mergem pana in Craiova sa ii readucem zambetul pe buze? laughing

| SuckTheGod a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Kama? Pianistul? Arima e pianistul? Ala care tot plange?

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru Suck):

Cand vrei tu, da nu cu barca, vreau sa ajungem anul asta laughing

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru SuckTheGod):

Da,ala e. Kama e o tipa care era misto pe vremuri, acum sta cu bocitoarea si nu mai e buna de nimic.

| KamaSutra a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Nu e combinat cu mine!

daca mai spui asta, te leg si te bat pana nu mai poti! angry

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru KamaSutra):

Opaa,accept daca il luam si pe suck, altfel nu vreau!

| KamaSutra a răspuns (pentru SuckTheGod):

Nu-i lua in seama p-astia doi rolling eyes

| SuckTheGod a răspuns (pentru KamaSutra):

Hmm... da ce au cu tine? Pari ok, asa la prima aparitie.

| KamaSutra a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Nu-mi pasa ca nu vrei, te oblig!

| KamaSutra a răspuns (pentru SuckTheGod):

Pai,pe scurt...tot ce stiu ei sa faca sunt glumele perverse, iar eu sunt printre putinele care nu le accepta tampeniile..si de-aici, ei ma considera o bocitoare fiindca nu le raspund la perversitati rolling eyes

| SuckTheGod a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Acuma le-am studiat profilul... imi pute a dragoste aici.

| SuckTheGod a răspuns (pentru KamaSutra):

Eh... ti-am vazut profilul si esti cam suparata, in locul lor mi-as face griji, stiu de ce sunt in stare fetele suparatelaughing

| KamaSutra a răspuns (pentru SuckTheGod):

Suparata? depinde, am cateva momente de suparare, dar nu bocitoare I don't want to see

SI NU E DRAGOSTE! laughing intelegeti odata asta

| SuckTheGod a răspuns (pentru KamaSutra):

Nu e dragoste? Atunci sa fie iubire? Stai... e vreo diferenta?

| KamaSutra a răspuns (pentru SuckTheGod):

Nu e niciuna, nici alta sad
Sfat: orice ai face, nu intra in gasca lor
Imi aduci aminte de un user thinking NVM

| SuckTheGod a răspuns (pentru KamaSutra):

Gasca lor? Sunt doar doi... cat de periculosi pot fi?

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru SuckTheGod):

Omule,e o duhoare atomica de dragoste, un nor al dragostei plina de bocete laughing

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru CastraveteCastravescu):

Ba,te recunosc stai linistit laughing Hittler unde esti tu sa ii gazezi laughing

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru KamaSutra):

Te oftici ca nu te primim? Daca te lepezi de bocitoare o sa te primim, dar trebuie sa treci printr-un ritual care este secret smug

| SuckTheGod a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Aaa... un nor de ploaie. Sincer "Arima"credeam ca e fata, de aceea aveam dubii despre aventura lor.

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru SuckTheGod):

Nu te invinuiesc, toti credem ca e femeie.Ooo da, bine ai venit in club, suntem 4 cu tine, mai e unul lovesleep, da ala e pe centura momentan, vine la toamna.

| Geanin explică (pentru FABULOSUL6000):

Lovesleep e domnisoara?

*poftim visinata*

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru Geanin):

Danke *ia visinata*
Nu, dar asta nu il opreste sa faca centura laughing

| SuckTheGod a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Bine, ma bag si eu... da sper ca nu e ceva club gaylaughing

| Suck a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Ba da eu vreau sa mergem la Moldova, ce potriviee la astia, un moldovean si o olteanca, copilul va fi direct bucuresteanlaughing mergem in moldova sa-i dam la c8til o pereche de OOlaughing

| Copac13 a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Cam dur nu crezi

| KamaSutra a răspuns (pentru SuckTheGod):

O sa regreti sad

| KillMePlease a răspuns (pentru SuckTheGod):

tu care mai eşti¿
:?

| SuckTheGod a răspuns (pentru KamaSutra):

Hey... asta nu inseamna ca ma voi comporta urat cu tine.

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru SuckTheGod):

Cu ea nu, doar cu pianistul laughing

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru Suck):

Ba mergem,da eu nu ii dau decat o bataie,oo sa ii dai tu, si un carnat laughing Auzi ma, asta vrea in Romania ca la chisinau cine draci sa asculte pianul lui. Eu propun ceva, sa ne integram in moldova si in kama, mai precis in toate moldovencele care au intre 18 si 30 ani, ca sa fie crude smug

| SuckTheGod a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Aici adevar graiesti prietenelaughing

| Suck a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

De la 15 in sus ma... de la 18 ani deja dai in ele ca surdu-n clopotlaughing)

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru Suck):

laughing Ba, ne-a debloct pianistul, facem pe civilizatii sau injuram? laughing

| Suck a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Nu injuaram... ii dam de alea subliminale ca el ii prost si crede ca ii de binelaughing))

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru Suck):

laughing) Cat de malefic si nenorocit esti, imi place laughing

| KamaSutra a răspuns (pentru SuckTheGod):

Sper

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru KamaSutra):

Nimeni nu se comporta urat cu tine, dar tu vrei mortis sa crezi asta.

| KamaSutra a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Bine fabulosule, cum zici tu happy

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru KamaSutra):

Ok kama, ce fabulos suna fabulosul laughing

| KamaSutra a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Foarte fabulos big grin

| Croampa a răspuns:

Si Croampa are alt nume si alta poza! straight face

| VibeTrix a răspuns:

Da..Plus ca eu imi schimb poza de profil din secunda in secunda big grin laughing)

| Geanin explică (pentru VibeTrix):

Asta nu e ceva nou! laughing))

| Mieeez666 a răspuns:

Te primim, cum sa nu te primim, te primim.

| Copac13 a răspuns:

Dai spaga?

| TiberiuFasole a răspuns:

Si eu ma las.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Geaaniiiin.
Ce mai faci? big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall amicas!

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru anonim_4396):

Termina si pleaca la modificat lista, imediat!

| anonim_4396 a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Killy, Mineru, Kama, Karima, Croampa, Suck, Sleep, Sergiu, Madu, Ramlesu, Dogu, Doub, Freaak, Daisuki, Depressa, Airan, Khali, AgentBomboana, TheMoonMan, Blitzu, Waffen, Turboxu. happy aa, da si Fabulosu. Fericit acum?'

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru anonim_4396):

Hmm,oarecum,vreau primul in lista.

| anonim_4396 a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Nu. Neveeeer. Mai ales, vad ca te iei de Kama, e olteanca, de-a mea. Asa ca nu vezi nici-un loc. Nu meriti. App, ce a facut Kama?

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru anonim_4396):

E rea cu noi, cei trei fantastici smug si in special cu mine si suck.De cand s-a incurcat cu pianistul moldovean de la,, chisnau,, umorul ei e la fel de interesant ca un caine calcat de masina. Ooooo esti olteanca? Imi faci sarmale? aaaa? Vreau, imi faci?

| anonim_4396 a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Pffff...s-a încurcat cu el? Mă rog, treaba ei.
Si daca-s olteanca trebuie neapărat sa stiu sa-ti fac sarmale? Parca ai fi Sleep. Nebun dupa sarmale :]]]]

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da cum, obligatoriu sa stii asta, sarmalele sunt sfinte!

| KamaSutra a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu m-am incurcat cu el, asta cred ei rolling eyes

| anonim_4396 a răspuns (pentru KamaSutra):

Aha deci. Cei doi viseaza thinking

| KamaSutra a răspuns (pentru anonim_4396):

Mereu au visat rolling eyes

| anonim_4396 a răspuns (pentru KamaSutra):

Ce visatooori. :]]

| L1feDRAIN a răspuns:

Parca te stiu parca nu,

Eu singur mi-am deschis poarta aici.

| SabinaQueen a răspuns:

Apropo, inca o chestie: Freaak a plecat de pe TPU