| Kyılε a întrebat:

A fost odata ca niciodata ca de n-ar fi nu s-ar povesti o fata pe nume Killy. Ea era o fata nazbatica si curioasa. Intr-o zi s-a dus la un baiat pe nume Freaak si l-a intrebat care-i parerea lui despre ea. Freaak, sincer de fel, a spus ca e cam enervanta uneori si ciudata alteori. Killy, suparata, i-a dat o palma si a plecat furioasa. Pe strada a intalnit o fata pe nume Kamy care era mai mare ca ea. Au facut ele cunostinta si au devenit cele mai bune prietene. Ele planuiau sa se razbune pe Freaak de cele spuse lui Killy. Si se gandeau sa-i sparga rotile la BEMVEU. Si asa au si facut. Freaak cand a aflat a injurat de se auzea pana la Daisuki, adica de la un 1 km. Cine era Daisuki? Daisuki era cea mai buna prietena a lui. Daisuki banuia ca e el. Adica cine mai injura asa tare decat Freaak? Si Depress a auzit ce injura Freaak. Amandoua l-au sunat in acelasi timp si din cauza asta le-a aparut casuta vocala. Freaak a banuit ca Killy a fost si se gandea sa i-o intoarca cu aceeasi moneda. Ce urma sa se intample e ceva epic. Deci Freaak s-a dus la Pet Shop i-a cumparat un rothwailler de 1 m 20 si i l-a lasat la poarta. Suna el la sonerie si fuge repede. Killy cand deschide poarta vede rothwaillerul si se sperie. Dar rothwaillerul nu o musca ci o linge. Chiar peste tot! Freaak, enervat, se duce de langa stalp la Killy si incepe sa o bata! Rothwaillerul, indragostit de Killy il musca de c*r pe Freaak! Depress si Kamy au decis sa se duca la Freaak sa vada ce s-a intamplat de a injurat in asa hal! L-au gasit deoarece cu o saptamana inainte ii pusesera gps pe haine! Depress si Kamy se intalnesc cu xSweetGirl pe drum si vin cu ea la Freaak! El facea restling cu Rothwaillerul! Killy tinea scorul. Era 69 - 0 Rothwaillerul. Freaak era K.O. Cele 3 fete cand l-au vzt pe Freaak intins ca la plaja doar in chiloti au inceput sa rada si s-au imprietenit cu Killy (in afara de Kamy,ca e o cunostea deja). Si Freaak a ramas cu Rothwaillerul si culmea. n-a scapat de el nici in ziua de azi! ""
Asta a fost o poveste in cinstea lui Killy (ea fiind personajul principal ). Mi-a pus ea o provocare sa fac o poveste cu useri TPU si imi pare rau daca am omis pe cineva, nu prea mai cunosc multa lume, am fost absent 2 luni de zile! laughing)

34 răspunsuri:
| KillMePlease a răspuns:

yaay
tare poveste
n-ai prea avut idei, nope? :p
puppy dog eyes

| Kyılε explică (pentru KillMePlease):

Nuup laughing

| KillMePlease a răspuns (pentru Kyılε):

,,hue hue hue"
nu-i bai
îi okay şi aşa

| KamaSutra a răspuns:

Nicehappy ce mai faci?

| Kyılε explică (pentru KamaSutra):

Uite, iti simteam lipsa. Tu ce mai faci, Kamy?

| KamaSutra a răspuns (pentru Kyılε):

Eu,bine daca se poate spune

| Kyılε explică (pentru KamaSutra):

Te-ai maturizat mult, Kamy! Imi placee laughing

| KamaSutra a răspuns (pentru Kyılε):

Prea mult se poate spune

| Kyılε explică (pentru KamaSutra):

Cine te-a motivat s-o faci? Ce a fost intre noi :? laughing
Ori asta ori scoala big grin

| KamaSutra a răspuns (pentru Kyılε):

Mai multe aspecte

| Kyılε explică (pentru KamaSutra):

Aspecte pozitive/negative? happy

| KamaSutra a răspuns (pentru Kyılε):

Si,si

| Kyılε explică (pentru KamaSutra):

Uite si pe mine m-a schimbat cineva special care m'a facut sa vad fetele cu alti ochi prin PIEDICILE DE EMOTII pe care mi le-a datwinking

| KamaSutra a răspuns (pentru Kyılε):

happy e prea dragut ce spui tu aici, chiar asa mult am insemnat pentru tine?

| Kyılε explică (pentru KamaSutra):

Hei.tu ai insemnat mereu pentru mine. Si chiar daca tu nu ai realizat asta, uite ca am realizat-o eu. Plus ca de ceva vreme Kamy te visez incontinuu si numai cu gandul la tine stau, asa ca nu mai pot inghiti si de data asta ce va urma sa te intreb, dar:
Vrei sa -mi redevi iubita? Uite, eu am asteptat mult acest moment si sper ca si-a avut rostul in comentariu. Sper doar ca si tu simti la fel. Nu exista zi in care sa nu ma gandesc la tine si nu-ti spun vorbe goale, nu-ti spun vorbe de shakespeare. Iti spun vorbe din inima.

| KamaSutra a răspuns (pentru Kyılε):

Uite,n-o sa-ti placa ce vei auzi...de cand tu nu ai mai intrat s-au schimbat multe, eu acum sunt cu Suck, greu de crezut, stiu.mi-ar placea sa ramanem prieteni in continuare fiindca am nevoie de un prieten ca tine
P.S. mai intra pe messwinking

| Kyılε explică (pentru KamaSutra):

Cum sa nu-mi placa ca esti cu Suck? Cum sa nu-mi placa ca esti fericita? Ai dreptate, s-au schimbat multe si sper sa fii fericita cu el, deoarece e un baiat foarte norocos! Sa nu crezi ca sunt gelos, fiindca si eu am mai ars-o cu altele... Oricum, nu asta conteaza, conteaza ca ma bucur ca-ti sunt mana ta dreapta si ca esti cu Suck! Ce simteam eu azi dimineata s-a adeverit! Simteam ca mai bine am ramane prieteni pentru siguranta oricaruia dintre noi! Chiar ma bucur ca esti din nou fericita! Sper doar ca Suck sa nu te raneasca cum am facut-o eu... In fine, ma bucur inca o data pentru tine si sper sa-mi gasesc si eu pe cineva asa ca tine! Stii vorba aia: "Speranta moare ultima!". Si pe Mess o sa intru dupa ce termin cu examenele! Pup! :*

| KamaSutra a răspuns (pentru Kyılε):

Ai spus ca esti a 9. a...ce examene?

| Kyılε explică (pentru KamaSutra):

Cand am spus ca sunt a 9-a?

| KamaSutra a răspuns (pentru Kyılε):

Cand am vorbit pe messstraight face

| Kyılε explică (pentru KamaSutra):

Teapa! Sunt a 8-a laughing)
Voiam sa ma fac mai mare :-))
Ehh, as vrea eu sa fiu a 9-a crede-ma
Alti colegi, alti profi, no exam sad

| KamaSutra a răspuns (pentru Kyılε):

Si de ce ai mintit?

| Kyılε explică (pentru KamaSutra):

Pai nu-mi convenea sa fii mai mare ca mine ":-}

| KamaSutra a răspuns (pentru Kyılε):

Da nu eram mai mare, aveam aceeasi varstahappy

| Kyılε explică (pentru KamaSutra):

Ma refer cu scoala. Dar nu asta conteaza, conteaza urarile care vi le-am transmis in urma cu 3 raspunsuri!

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Am uitat sa îți zic... Freaak e fată. E Imperatrix.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

crying Freaak... crying cand o sa se termine tortura?
Da tu realizezi ca Freaak e fata?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde-i cainele ala nenorocit?
Apropo, am bemveu, cine mai e ca mine? smug

| Kyılε explică (pentru anonim_4396):

Nimeni, freaak, nimeni laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

" ii pusesera gps pe haine" - laughing)

| XxTerrorxX2 a răspuns:

Whaat? Apropo, povestea ta e incompleta, ai uitat sa spui de copacul care sta intr-un fundal rosu unde apare si un soare, care se uita la toate cele intamplate
Spuneam si eu...

| CatelusaCuParulCret a răspuns:

De ce nu ma puneti si pe mine, frate? A, stai, eu sunt rothwaillerul nu?