| Geanin a întrebat:

OMG!
Ce s-a intamplat pe TPU de cand am lipsit eu?
AnonimaBoss69Zeita?
Freaak si-a schimbat poza de profil?
Killy se numeste din nou KillMePlease?
Daisuki pune poze cu ea la profil
NoName pune intrebarii pe T/A
Ramles(nu stiu cum il cheama) a ajuns membru T/A...

Ma primiti inapoi, prieteni?

73 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall amicas!

| SuckTheGod a răspuns (pentru KamaSutra):

Nu e dragoste? Atunci sa fie iubire? Stai... e vreo diferenta?

| KamaSutra a răspuns (pentru SuckTheGod):

Nu e niciuna, nici alta sad
Sfat: orice ai face, nu intra in gasca lor
Imi aduci aminte de un user thinking NVM

| SuckTheGod a răspuns (pentru KamaSutra):

Gasca lor? Sunt doar doi... cat de periculosi pot fi?

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru SuckTheGod):

Omule,e o duhoare atomica de dragoste, un nor al dragostei plina de bocete laughing

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru CastraveteCastravescu):

Ba,te recunosc stai linistit laughing Hittler unde esti tu sa ii gazezi laughing

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru anonim_4396):

Termina si pleaca la modificat lista, imediat!

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru KamaSutra):

Te oftici ca nu te primim? Daca te lepezi de bocitoare o sa te primim, dar trebuie sa treci printr-un ritual care este secret smug

| SuckTheGod a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Aaa... un nor de ploaie. Sincer "Arima"credeam ca e fata, de aceea aveam dubii despre aventura lor.

| Mieeez666 a răspuns:

Te primim, cum sa nu te primim, te primim.

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru SuckTheGod):

Nu te invinuiesc, toti credem ca e femeie.Ooo da, bine ai venit in club, suntem 4 cu tine, mai e unul lovesleep, da ala e pe centura momentan, vine la toamna.

| Geanin explică (pentru FABULOSUL6000):

Lovesleep e domnisoara?

*poftim visinata*

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Of course, my horse

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru Geanin):

Danke *ia visinata*
Nu, dar asta nu il opreste sa faca centura laughing

| SuckTheGod a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Bine, ma bag si eu... da sper ca nu e ceva club gaylaughing

| Suck a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Ba da eu vreau sa mergem la Moldova, ce potriviee la astia, un moldovean si o olteanca, copilul va fi direct bucuresteanlaughing mergem in moldova sa-i dam la c8til o pereche de OOlaughing

| Copac13 a răspuns:

Dai spaga?

| Copac13 a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Cam dur nu crezi

| KamaSutra a răspuns (pentru SuckTheGod):

O sa regreti sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Killy, Mineru, Kama, Karima, Croampa, Suck, Sleep, Sergiu, Madu, Ramlesu, Dogu, Doub, Freaak, Daisuki, Depressa, Airan, Khali, AgentBomboana, TheMoonMan, Blitzu, Waffen, Turboxu. happy aa, da si Fabulosu. Fericit acum?'

| KillMePlease a răspuns (pentru SuckTheGod):

tu care mai eşti¿
:?

| SuckTheGod a răspuns (pentru KamaSutra):

Hey... asta nu inseamna ca ma voi comporta urat cu tine.

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru SuckTheGod):

Cu ea nu, doar cu pianistul laughing

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru anonim_4396):

Hmm,oarecum,vreau primul in lista.

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru Suck):

Ba mergem,da eu nu ii dau decat o bataie,oo sa ii dai tu, si un carnat laughing Auzi ma, asta vrea in Romania ca la chisinau cine draci sa asculte pianul lui. Eu propun ceva, sa ne integram in moldova si in kama, mai precis in toate moldovencele care au intre 18 si 30 ani, ca sa fie crude smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Nu. Neveeeer. Mai ales, vad ca te iei de Kama, e olteanca, de-a mea. Asa ca nu vezi nici-un loc. Nu meriti. App, ce a facut Kama?

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru anonim_4396):

E rea cu noi, cei trei fantastici smug si in special cu mine si suck.De cand s-a incurcat cu pianistul moldovean de la,, chisnau,, umorul ei e la fel de interesant ca un caine calcat de masina. Ooooo esti olteanca? Imi faci sarmale? aaaa? Vreau, imi faci?

| SuckTheGod a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Aici adevar graiesti prietenelaughing

| Suck a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

De la 15 in sus ma... de la 18 ani deja dai in ele ca surdu-n clopotlaughing)

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru Suck):

laughing Ba, ne-a debloct pianistul, facem pe civilizatii sau injuram? laughing