| syd2 a întrebat:

Oracol?
1.Fa o echipa din 5 useri T/A gen cei 4 fantastici si spune ce puteri ar avea fiecare, puteti sa nu ma includeti nu-mi pasa!
2.Ati vrea sa calatoriti in timp atunci in ce epoca?
3.Care e mancarea dvs preferata din bucataria romaneasca?
4. Care e cel mai amuzant user T/A?
5. Care e cel mai trist user T/A?
6. Care e cel mai destept user T/A?
7. Alegeti care vi se potriveste cel mai mult din eroii urmatori Dota 2, NU E NEAPARAT SA VA CORESPUNDA GENULUI adica baiat sau fata.

a.Phantom Assassin
http://milliwall.com/......-Image.jpg

b. Shadow Fiend
http://fc03.deviantart.net/......60arqt.jpg

c.Abaddon
http://images.akamai.steamusercontent.com/......E00147F4 6/

d. Invoker
http://fc07.deviantart.net/......7up1ap.jpg

e. Crystal maiden
http://wallpaper.pickywallpapers.com/......maiden.jpg

f. Ursa
http://img04.deviantart.net/......6zuz6v.jpg

g. Drow ranger
http://dota2walls.com/......lpaper.jpg
h. Juggernaut
http://www.desktophdphotos.com/......-Video.jpg

Pa, pa, adica nu nu iubesc sa spun papa adica intelegeti.

23 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Faza-i că eu nu cunosc 5 useri de la T/A-ul de acuma.

| RainmakerX a răspuns:

1. a.Eu- Camuflare, transformare in alte persoane
b.Tu-Clarvazator +cititor/stergator al memoriei altor persoane
c.Mad- inteligenta superioara, abilitatea de a crea arme din mai nimic
d. Kama - transformare in orice animal/obiect
e. Daisy-imunitate la orice tip de daune (cam la fel ca la vampiri dar poate sa moara de batranete)

D, E- sper ca nu v-am jignit

2. Evul Mediu
3. Bulz/Tochitura ardeleneasca, in rest nu prea stiu ce sa zic
4. Daisy si Trix, nu ma pot decide. Ambele pun intrebari faine. Mai nou, de cand esti Joker (Good) ai devenit si tu foarte amuzant. :>
5.Il stii deja...nu cred ca e nevoie sa zic
6. Sincer, eu cred ca Mad si GreyN ar fi printre primii, sunt mai mari decat noi deci clar stiu mai multe.
7. Ursa cred. Main-ul meu din LOL era Volibear
http://ddragon.leagueoflegends.com/cdn/img/champion/splash/Volibear_1.jpg

Insa sunt tentat sa-i aleg si pe Abbadon si Shadow Fiend. Nu cunosc acesti campioni ca sa pot spune care mi se potriveste cel mai bine... daca ar trebui sa intru intr-un meci chiar acum atunci cred ca l-as alege pe Shadow Fiend intrucat arata foarte tare, repet, doar arata...acum nu stiu cat de bun este intrucat nu am jucat DOTA.

| syd2 explică (pentru RainmakerX):

Shadow e eroul meu preferat, sa vezi ce ultimata are love struck, abaddon se presupune ca e cel mai op erou fiindca are cel mai mare win rate din dota.

| RainmakerX a răspuns (pentru syd2):

smug Fain atunci. Ce ultimata are? Sunt curios.

| syd2 explică (pentru RainmakerX):

Na da pe la sfarsit acolo ii arata ultimata https://www.youtube.com/watch?v=U9nKwvGtnaY

| RainmakerX a răspuns (pentru syd2):

Mama ce ultimata... WOW
Asta da lovitura decisiva. smug

| KamaSutra a răspuns:

Oare chiar e oracol?
1. Eu-teleportare
Tu-citirea gandurilor
Blitzy(Kenan)- forta inimaginabila
GreyN(chiar daca nu e la T/A) -inteligenta superioara tuturor
Mad-teleportare in viitor

2. Da, in Evul Mediu

3. Nu prea ma dau in vant dupa mancarea romaneasca, tocanita? big grin

4. Toti suntem amuzanti in felul nostru

5. Trist? Killy? Mie asa mi se pare

6. GreyN, Mad si Blitz(Kenan)- le.am vazut raspuunsurile la alte categorii si le.as citi intruna fiindca chiar ajuta oamenii, nu ca altii care raspund doar sa se adune puncte(si da stiu ca GreyN nu e la T/A)

7. Crystal maiden

| syd2 explică (pentru KamaSutra):

Ma vei suporta pe mine blushing big grin.

| KamaSutra a răspuns (pentru syd2):

Da,te voi suporta :''> happy

| raMLesS a răspuns:

1. Daisuki să poată să citească gândurile rolling on the floor.
(2). Suck să poată fugi repede rolling on the floor
(3). Croampă Să zboare.
(4). Tu să ţipi tare şi să se crape peretele rolling on the floor.
(5). Şi vaporwave, sa se faca invizibilă.

2. Epoca medievală.
3. Pizza/cartofi prăjiţi
4. Suck.
5. vaporwave.
6. Daisuki
7.invoker si ursa.

| syd2 explică (pentru raMLesS):

rolling on the floor NU prea cred ca Daisuki e cea mai desteapta, sper ca nu vei fi femeie in epoca medievala de altfel te arunca pe rug rolling on the floor, pizza nu e mancare romaneasca rolling on the floor

| LePotato a răspuns:

Pai nu stiu, e Oracol?

1. Tu - Speedy Gonzales (?)
Depress - Forta, cand iti da o palma, te intrebi daca nu cumva s-a prabusit vreun meteorit pe a ta ceafa
Killy - vede in viitor
Doub - Orice atinge, se transforma in ciocolata
Endoryus - Telekinezie
Daisuki - Teleportare
2. N-as calatori
3. Chiar nu stiu
4. In orice caz nu cel ce se crede amuzant
5. thinking
6. thinking
7. -

| LePotato a răspuns (pentru LePotato):

Ha! Am pus 6 useri

| doreal a răspuns:

Te-ai uitat pe pro tv, asa-i?

| syd2 explică (pentru doreal):

Nu, da ce?

| doreal a răspuns (pentru syd2):

Pe pro tv era filmul cei 4 fantastici.

| syd2 explică (pentru doreal):

M-am uitat aseara, la CN si acolo era meargea desen animatul cei patru fantastici si m-am uitat la vreo 4 episoade si imi era jale de Doctor Doom.

| doreal a răspuns (pentru syd2):

Mie imi e dor de tinerii titani sad.

| vaporwave a răspuns:

1 cu siguranta nu tu
4 nu tu
5 tu
6 clar nu tu

| SuckTheGod a răspuns:

2. In viitor
3. Sarmale scuipate de Doub.
4. Eu
5. Giani
6. Eu
7. Shadow Fiend. Ma jucam dota 1... ma stiu bine cu Riki si cu Terrorblade.

| syd2 explică (pentru SuckTheGod):

Cu riki e tare greu sa joci rolling on the floor. E buna saliva?

| SuckTheGod a răspuns (pentru syd2):

Imi era greu pana la lvl 6... apoi eram de neopritlaughing