| ReeaAndreea a întrebat:

Pai. reformulez intrebarea. maine e ziua mea. fac cinste. cine vine la o >inghetata?laughing:

7 răspunsuri:
| Șâret a răspuns:

Înghețată?
Ei, mai reformulează o dată că la înghețată n-o să ai prea mulți invitațiwinking

| Mişaaa a răspuns:

Perverso. oh go on

| MiHaI a răspuns:

Vrei sa-mi sugi inghetata?:->

| Jazzooohs a răspuns:

Dai şi bere?batting eyelashes

| SociallyDepressed a răspuns:

Cu aroma de bere?smug

| DroGuleTz a răspuns:

Daca dai si o bere vin tongue

| Kassandra1408 a răspuns:

Numai peste perversi ai dat laughing Happy Bday si pser sa ti se implineasca toate dorintele. Cum ai de gand sa petreci? ( sa nu bei prea mult ca ai timp in facultate laughing ) Nu sta pe net maine, mergi la strand si balaceste-te.
As veni eu la o inghetata de ciocolata cu ciocolata big grin Ador inghetata.
La multi ani inca o data si distractie placuta!