| 六兆年と一夜物語 a întrebat:

Partea 3 din povestea aia cu prinţese, fără nume:

Însă nimeni nu ştia cât de mult îl iubeşte Jasmine pe Aladin. De aceea l-a bătut, evident.
Acum să trecem la o altă poveste, la Belle, servitoarea de la palatul mamaei vitrege a Albăi ca Zăpada, care e atât de urâtă încât nimeni nu vrea să şi-o tragă cu ea. De aceea şi-o trage cu animalele. Da, aţi auzit bine! Adică, aţi citit, tot aia. Aceasta sunt chinuite mereu şi mereu, iar unele din ele chiar au ajuns să fugă de la castel.
Într-o zi ploioasă cu fulgere şi tunete, regele l-a chemat la castel pe Gheorghe, detectivul minune al poveştii. L-a pus să investigheze cazul dispariţiei animalelor. După câteva săptămâni, acesta a prins-o de Belle cu mâţa-n sac. Sau cu mâţa altfel, dar nu contează. Însă s-a excitat atât de tare văzând ce face ea cu animalele, încât a luat-o şi şi-au tras-o toată noaptea în cele mai ciudate moduri posibile. Nu mă apuc acum să vi le zic.

Mai multe prinţese ştiţi? puppy dog eyes

47 răspunsuri:
| PedoBarbie a răspuns:

Mulan, Raspunzel, Aurora, Ariel etc

| 六兆年と一夜物語 explică (pentru ww2Totenkopf):

Ce m-a speriat yawn

| 六兆年と一夜物語 explică (pentru ww2Totenkopf):

Nu, era sarcasm.

| ww2Totenkopf a răspuns (pentru 六兆年と一夜物語):

Ce te sperie?

| 六兆年と一夜物語 explică (pentru ww2Totenkopf):

Gândacii.

| ww2Totenkopf a răspuns (pentru 六兆年と一夜物語):

Pe mine teletubies!

| 六兆年と一夜物語 explică (pentru ww2Totenkopf):

Teletubies?

| 六兆年と一夜物語 explică (pentru ww2Totenkopf):

Adică oamenii ăia costumaţi în măimuţe extraterestre?
Parcă ziceai că nu-ţi mai e frică de nimic...

| ww2Totenkopf a răspuns (pentru 六兆年と一夜物語):

Pana cand am jucat slendytubbies.

| Foxyyyy a răspuns (pentru 六兆年と一夜物語):

Chinezoiaca,japoneza,tot una pentru mine. laughing

| 六兆年と一夜物語 explică (pentru ww2Totenkopf):

Se pare că inima aia a ta de nu ştiu ce nu e chiar aşa bună devil

| 六兆年と一夜物語 explică (pentru Foxyyyy):

Ba vei muri!

| Foxyyyy a răspuns (pentru 六兆年と一夜物語):

De ce sa mor? laughing Imi place viata.

| 六兆年と一夜物語 explică (pentru Foxyyyy):

Vei muri deoarece te omor eu.

| Foxyyyy a răspuns (pentru 六兆年と一夜物語):

N-ai cum.

| Ayako a răspuns:

laughing Mai multe printese: Tiana (aia care s-a transformat in broasca)

| 六兆年と一夜物語 explică (pentru Ayako):

Deci aşa o chema. thinking
Mersi, pisii :*

| Ayako a răspuns (pentru 六兆年と一夜物語):

Cu placere. :3

| Seducatorul a răspuns:

This is a PORNO Story?!laughing

| 六兆年と一夜物語 explică (pentru Seducatorul):

Da, aşa cred.

| Seducatorul a răspuns (pentru 六兆年と一夜物語):

De ce nu te faci scriitoare de romane erotice, posibil sa ai succes!?

| 六兆年と一夜物語 explică (pentru Seducatorul):

Păi scrisul e unul din hobby-urile mele (chiar dacă sunt varză). Deşi prefer să scriu chestii horror, îmi e mai uşor cu cele erotice laughing

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns:

O poveste cu printese, foarte interesanta laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pochahuntas.

| Bia001 a răspuns:

Mulan-aia care s-a dat drept barabat ca sa mearga in rozboi in locul tatalui sau
pocahontas-nu mai stiu ce facea aia

| Foxyyyy a răspuns:

Mica sirena (Ariel).

| 六兆年と一夜物語 explică (pentru Foxyyyy):

Am pus-o tot în celelalte două părţi.

| Foxyyyy a răspuns (pentru 六兆年と一夜物語):

Esmeralda,Pocahontas?

| 六兆年と一夜物語 explică (pentru Foxyyyy):

Esmeralda e!?

| Foxyyyy a răspuns (pentru 六兆年と一夜物語):

Din Cocoşatul de la Notre Dame. E printre celelalte printese, dar nu cred ca-i printesa de fapt, mai mult o eroina. E tiganca apropo. laughing

| 六兆年と一夜物語 explică (pentru Foxyyyy):

Ciudat...

| Foxyyyy a răspuns (pentru 六兆年と一夜物語):

Sau Rapunzel. laughing Uite cate ti-am zis.

| 六兆年と一夜物語 explică (pentru Foxyyyy):

L-am folosit pe Gheorghe din Rapunzel şi tigaia magică Dry Cooker în celelalte părţi tot din Rapunzel. O voi folosi şi pe ea, doar trebnuie să mă gândesc la ceva mai special devil

| Foxyyyy a răspuns (pentru 六兆年と一夜物語):

Si mai e una Mulan, o chinezoiaca. big grin

| 六兆年と一夜物語 explică (pentru Foxyyyy):

Credeam că e japoneză.

| Snowal15lea a răspuns:

Acum stiu ce sa le citesc copiilor mei cand voi fi parinte OuO.

| moilolyta09 a răspuns:

Printesa Tania, Pocahontas.