| 六兆年と一夜物語 a întrebat:

Partea 3 din povestea aia cu prinţese, fără nume:

Însă nimeni nu ştia cât de mult îl iubeşte Jasmine pe Aladin. De aceea l-a bătut, evident.
Acum să trecem la o altă poveste, la Belle, servitoarea de la palatul mamaei vitrege a Albăi ca Zăpada, care e atât de urâtă încât nimeni nu vrea să şi-o tragă cu ea. De aceea şi-o trage cu animalele. Da, aţi auzit bine! Adică, aţi citit, tot aia. Aceasta sunt chinuite mereu şi mereu, iar unele din ele chiar au ajuns să fugă de la castel.
Într-o zi ploioasă cu fulgere şi tunete, regele l-a chemat la castel pe Gheorghe, detectivul minune al poveştii. L-a pus să investigheze cazul dispariţiei animalelor. După câteva săptămâni, acesta a prins-o de Belle cu mâţa-n sac. Sau cu mâţa altfel, dar nu contează. Însă s-a excitat atât de tare văzând ce face ea cu animalele, încât a luat-o şi şi-au tras-o toată noaptea în cele mai ciudate moduri posibile. Nu mă apuc acum să vi le zic.

Mai multe prinţese ştiţi? puppy dog eyes

47 răspunsuri:
| Foxyyyy a răspuns (pentru 六兆年と一夜物語):

Si mai e una Mulan, o chinezoiaca. big grin

| ww2Totenkopf a răspuns (pentru 六兆年と一夜物語):

Pana cand am jucat slendytubbies.

| 六兆年と一夜物語 explică (pentru Foxyyyy):

Credeam că e japoneză.

| Foxyyyy a răspuns (pentru 六兆年と一夜物語):

Chinezoiaca,japoneza,tot una pentru mine. laughing

| 六兆年と一夜物語 explică (pentru ww2Totenkopf):

Se pare că inima aia a ta de nu ştiu ce nu e chiar aşa bună devil

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns:

O poveste cu printese, foarte interesanta laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pochahuntas.

| 六兆年と一夜物語 explică (pentru Foxyyyy):

Ba vei muri!

| Foxyyyy a răspuns (pentru 六兆年と一夜物語):

De ce sa mor? laughing Imi place viata.

| Bia001 a răspuns:

Mulan-aia care s-a dat drept barabat ca sa mearga in rozboi in locul tatalui sau
pocahontas-nu mai stiu ce facea aia

| Snowal15lea a răspuns:

Acum stiu ce sa le citesc copiilor mei cand voi fi parinte OuO.

| 六兆年と一夜物語 explică (pentru Foxyyyy):

Vei muri deoarece te omor eu.

| Foxyyyy a răspuns (pentru 六兆年と一夜物語):

N-ai cum.

| PedoBarbie a răspuns:

Mulan, Raspunzel, Aurora, Ariel etc