| Croampa a întrebat:

Partea 3:

Suck se trezi si privi persoanele din sala de asteptare: Mad care a surzit din cauza rock-ului continuu, Doub a facut indigestie de la prea multa ciocolata, Mineru' care n-avea absolut nimic si Croampa care avea un ochi in flacari de la incidentul cu ardeiul.

Dintr-o data Croampa s-a ridicat brusc, a scos un ardei iute si-l stoarse in ochii lui Suck, fara nici-un motiv. Dintr-o data aparu Killy si Kama, paznicii spitalului si-l legara pe inocentul Croampa tarandu-l in lift. Peste 30 de minute, liftul se deschise si iesi Croampa, el purta o masca pe gura care nu-i dadea voie sa mai manance ardei, in continuare mastii era legata o portiune din alta masca utilizata in ascunderea ochiului distrus si ars si purta o camasa de forta( am descris actuala mea poza de profil).

Dupa o vreme usa doctorului se deschise si iesi Sergiu cu niste plete mov cu galben, a stat 5 ore in cabinetul lui Endo pentru a-si face un transplant de par din anime. Endo scoase capul pe usa si spuse cu o voce sobra si serioasa: " MadPotato, tu urmezi". Ca raspuns Mad ridica din sprancene si striga: " Nu patez, am pantaloni noi", Endo vazand ca nu merge iesi din cabinet si-l apuca pe Mad de tricou si-l trase in cabinet. In urmatoarele minute Mad avea un aparat auditiv in forma de casti. Dupa intra Doub care primi niste pastile Smecta si apoi Mineru' care n-avea nimic, doar a vrut sa-l viziteze pe Endo.

Chiar daca Suck era ranit si avea arsuri de gradul " Ardeii lui Croampa", ceilalti au intrat inaintea lui.

Va urma...

11 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Doamne ajută, mersi Croampa, acum ştiu ce să iau.laughing)

| KamaSutra a răspuns:

''inocentul Croampa'' rolling on the floor

Trebuia sa mai chemam lume sa intre inaintea lui laughing

| LePotato a răspuns:

Mie imi convine ce am patit big grin

| LePotato a răspuns (pentru LePotato):

Si nu am cum sa surzesc niciodata de la rock blushing

| LaughingKarima a răspuns:

'inocentul Croampa' laughing ce gluma buna laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lui Doub i s-a dat Smecta? rolling on the floor))))
Aia de la tv cu Furazolidon terapia de ce mai fac reclama? Ca sa vorbesti tu de Smecta?

| Croampa explică (pentru anonim_4396):

rolling on the floor

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

La Furazolidon mă gândeam şi eu.
loool.laughing))

| anonim_4396 a răspuns (pentru Doub):

laughing).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Smecta... laughing

| L1feDRAIN a răspuns:

Interesant. happy