| RobYnReloaded a întrebat:

Pe voi ce vă enervează cel mai mult în această lume >:?

Răspuns Câştigător
| Nuvăsufăr a răspuns:

1. Ipocrizia.
2. Logica femeilor.
3. Că nu pot înţelege femeile.
4. Că femeile îs deştepte şi noi proşti.

25 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Ceva.

| AlinaaAli a răspuns:

SongsoftheSabbathSacrifice

| CastorR a răspuns:

Prea multi prefactuzi.
Prieteni falsi, care te suna si le pasa de tine doar cand au nev de tine, apoi se pisa si nu mai dau nici un rahat pe tine.
Oameni de rahat intr'un cuvant.

| CautNume a răspuns:

Te las sa ghicesti

| AcidCuSange a răspuns:

Manelele,Basescu,scoala.ETC.

| AcidCuSange a răspuns:

A da si retardatii anonimi de pe TPU.

| NothingToEat a răspuns:

Gaistin biberon

| ady123 a răspuns:

1)Criza romaniei
2)Notele de la toate materile(aproape)
Si cam atat

| cosminpanait6 a răspuns:

Pe mine ma enerveaza ca sunt in clasa a 2a si nu am nici o gagica!

| antantonio88 a răspuns:

Chestiile care mă enervează!

| 20thoughts a răspuns:

Notele la englezalaughing

| Roxxette a răspuns:

Jutin Bieber si ACTA! JOS ACTA!
(majuscaleee)
(seriosiarmajusculedinnouchiorulee?)

| Marian32 a răspuns:

Pa nime ma enerveaza aia chare critica da lasitii pe omaeni sa fie saa cum sunt ce daca sascutla muzica naspe sau nu le place nu stiu ce lsaia domne n pace asa zie si tata

| Kazimir a răspuns (pentru Marian32):

Pe mine mă enervează tăranii semidocți/analfabeți/cocalari/lăbari cat tine care nu știu ce e aia muzică și nu pot lega două cuvinte deși sunt născuți și crescuți (foarte prost de către parinți alcoolici și violenți) în România.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Că sunt suspendat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tăt (tot)
1)aia care nu stiu sa zica macar "multam patanu' "
2)cei care se fac mari si tari (in special aia care nu au decat doua circumvolutiuni)
3)ma enerveaza ca unii nu stiu a aprecia frumosul
4)ca nu mai gasesti prieteni adevarati
5)ca nu am voie sa-i pocnesc pe unii, atunci cand am nevoie
6)ca nu sunt raspunsuri la toate intrebarile pe care le am
7)ca unii nu se gandesc ce spun.
8)ca traim in minciuna si ura
9)ca prostia e la moda, si nu mai dai peste o persoana culta
10)ca suntem mai privatizati decat aia de la puscarie. (ACTA)
As mai continua, dar nu mai am chef, oricum rezultatul e vizibil, urasc totul.

| LoveTwilightLove a răspuns:

Pe mine ma enerveaza ca Twilight nu e pe primul locsadsi dc nu a dat Twilightr la Oscarcryingnu-i corect, nu-i asa?big grin

| RobYnReloaded explică (pentru LoveTwilightLove):

Nu știu.
Nu m-am uitat nici la Twilight nici nu am citit cartea.
De aia mă declar neutră în privința haterilor și loverilor!
Eu nu citesc cărți.Eu le scriu! smug cool

Poate o să o citesc tongue
Dacă școala o să îmi lase timp big grin

| LoveTwilightLove a răspuns (pentru RobYnReloaded):

GooD iDeea

| RobYnReloaded explică (pentru LoveTwilightLove):

Păi...ce să fac și eu?

Nu am chef să mă aleg cu "Ignor" de la cei care sunt contra Twilight însă prietenele mele sunt [aproape] nebune după el și ca să nu le distrug speranțele le las în pace.

Oricum nu mă interesează. Cum spuneam,cele mai bune cărți sunt cărțile care spun povestea vieții tale,nu că un vampir se îndrăgostește de o muritoare și mumia zombie vrea să-i ucidă happy
Poveștile care spun istoria vieții tale pot fi diferite,puțin îndepărtate de realitate, ca un vis. Însă tu o redactezi și nimeni nu mai poate intra în mintea ta să vadă ce simți tu ceva.

Bun, hai gata că deja deraiez de la ideea principală.
Am văzut pe 9gag niște chestii în care apare Robert Pattison gol [o.o], în soare[o.o] strălucind. waiting
Ok, nu e cel mai vampir pe care l-am văzut vreodată dar dacă asta a fost viziunea autoarei...asta e!
Și iarăși scriu romane. straight face

Anyway,
Ești liberă să îți placă orice
film/carte/muzică/artist/artistă/cântăreț/cântăreață/melodie/poză
atâta timp cât nu devii obsedată și cât timp nu îi deranjezi pe alții cu ceea ce ție îți place happy

| ViezurE a răspuns (pentru LoveTwilightLove):

Twilight la Oscar? Ai 12 ani asa-i?

| LoveTwilightLove a răspuns (pentru RobYnReloaded):

laughingsunt baiat nu fata

| Melanié_Andrada_1997 a răspuns:

Unele cuvintelaughingnu stiu, poate e ciudat pentru ca nu prea multe peroane se plang de faptul ca urasc anumite cuvinte, ciudat nu?!
1)Am sa-ti dau exemple:simplu(il detest), laptos, branzos, sofisticat, finut, pur si simplu, odododo(e o expresie aiurea care nu are nici un sens, nu un cuvant), cam atat, bine, urasc eu mai multe cuvinte dar nu-mi vin in minte.
2)pocirea limbii romane:te ubesc, te uby, te besk, mumushika, flumushik, dulcik, sofistikatha, ingelash, frumy, frumyx, te puph, te puph, ubitah mea, uby meu, uby mea, ati prins ideea oricum...cam atat cu ce ma enerveaza.