| silviuilas a întrebat:

Pisicile cele mai inteligente feline din lume.:))http://www.youtube.com/watch?v=_j8Ng_3bl08

6 răspunsuri:
| Downfall a răspuns:

Nu-mi insulta tu iubiţeii că mă supăr...

| Mickulash a răspuns:

Pisicile? Cele mai inteligente feline? Parerea ta o respect dar eu sunt total contra. Mai cauta pe acolo (youtube) si o sa vezi care este cu adevarat cel mai inteligent animal domestic dar in nici un caz pisicile. Parerea ta o respect dar nu sunt de acord. bafta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mickulash):

Cainii! Da, cainii! Traiasca cainii! Uite caine :X :((

http://www.youtube.com/watch?v=DeelrKzENdI&feature=related

Pisicile sunt naspa. Cateii sunt cei mai tare si mai destepti, toti o dovedesc.

Cainii danseaza.
Unii incearca sa vorbeasca ( Mishka - ciudat nume Oo )
Unii isi salveaza stapanul de la moarte.
Iar altii protejeaza stapanul ( pisicile cand dau de primejdie fug. Rareori pisica care sa salveze stapanu` ).

Deci, HAI CAINIII!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mickulash):

Scuze de Replay, nu aparea casuta unde raspund -_-

| Aide a răspuns:

Shimmer si pe mine m-a impresionat. este asa de trist, dar asa de dragut.