| Zapacithaaa a întrebat:

Pluralul substantivului telecomanda:o telecomanda doua?=]]love struck

Răspuns Câştigător
| Puţifer a răspuns:

@Zapacithaaa, lol.
dublu lol.
1. nu pari mai importantă dacă pui această întrebare de 49340384834764893738 ori.
2. ştiai că @sconcs se cacă pe tine deoarece l-ai înjurat?
3. marş de la trivia amuzante la dragoste şi săcs, nu eşti deloc funny.

18 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Ce imi place cand prind proastele tupeu...
si dupa aia pleaca de pe site...

| Bogdanux a răspuns:

E frumos sa te inspiri de la ButelieCuPetrol, huh?

| PinguinuL a răspuns:

O telecomanda.
doua telecomenzurile.

| Sconcsiş a răspuns:

Te caci voluminos.

| Comy a răspuns:

Ai stat mult sa te gandesti pana sa pui intrebarea asta fumata?

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Raspunsul e "doua"

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Nu stiutiu nu stiutiu nu stiutiu din astea! Io caut o bere si nu gasesc. Toate berile sa vina la mine!

| VacutzaRoscata a răspuns:

E fumata de foarte mult timp faaza asta oh go on

| VacutzaRoscata a răspuns:

Zapacithaaa,stiu ca scrie t/a ca nu-s chioara straight face si daca sti ca faza e veche si plictisitoare de ce mai pui intrebarea?

| CautNume a răspuns:

O Telecomanda 2...telecomanda

| SociallyDepressed a răspuns:

Creierul meu este în vacanţă deci este incapabil să proceseze un răspuns pentru această întrebare atât de grea.winking

| Mentaaaaa a răspuns:

Telecomenzi laughing

| Zapacithaaa explică:

VacutzaPoartaTanga:Stiam nu trebuia sa ma informezi tuwinking Doar ca aici din cate vad eu scrie t/awinking
Scons:Si m a t a la felbatting eyelasheslove struck

| Zapacithaaa explică:

Nu stau sa ma cert cu toti depravatiiwinking
Nu ma intereseaza parerea voastrawinking
Vacutza...big grinaca nu iti place intrebarea sau o crezi stupida, atunci ce psuca mea ai mai intrat sa o comentezi? Nu va inteleg...Astia care comentati de`an plea va plictisiti nu aveti ce facelaughing?

| Zapacithaaa explică:

Nu stau sa ma cert cu toti depravatiiwinking
Nu ma intereseaza parerea voastrawinking
Vacutza...big grinaca nu iti place intrebarea sau o crezi stupida, atunci ce pusca mea ai mai intrat sa o comentezi? Nu va inteleg...Astia care comentati de`an plea va plictisiti nu aveti ce facelaughing?

| bdn23 a răspuns:

O telecomanda Doua Telecomende laughing))

| kokkaina a răspuns:

Doua telecumande laughing) funda hai cu funda ubytaaaa!

| blabla88 a răspuns:

Telecomenzi