| fetitaCUPiscoturile a întrebat:

Poate un pedofil sa exceleze in meseria de invatator?

Răspuns Câştigător
| totGumã a răspuns:

Bogdan26,omule,mi-ai adus aminte de profu` de geogra'.mi-a dat un 10 numai pentru ca m-am aplecat dupa un creionhappy

Ooops!

5 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Da, poate.Imi amintesti de profesorul meu de chimie din generala, om destept si cult, dar se cam dadea la fete...

P.S. Are peste 60 de ani 0_0.

| Bogdanux a răspuns:

@Gumã

Ce vremuri bune ai dus atunci laughing

| Dumnezău a răspuns:

Da' bineinteles! Asta ca sa citez un mare clasic al vietii cotidiene romanesti.Cauta unul cu bani, la 40 de ani si olandez, sa vezi ce bine o sa le predea kinderilor si ce o sa ii umple de cunost...asta,sange in toate gaurile. smug

| totGumã a răspuns:

Păi da, adică numai la ştiri câte cazuri de genul sunt!

| totGumã a răspuns:

Bogdan26,ăh,nici nu ştilaughing