| Motilyk_Otilik_1991 a întrebat:

Puiului de soim ii este foame! Puiului de soim ii este foame, si vrea sa il manance pe Scooby Doo! Ce sa fac ca sa il opresc? Deja mi-a scos un ochi si abia pot sa tastez! Ce sa ii dau sa manace... Ajutooor, m-a prins de picior...

13 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Nu mai visa.

| Polaris a răspuns:

Http://i.imgur.com/PJ5OQCw.png Mai am mult imgur pentru voi, băștinași T/A.

| єχcєєℓ a răspuns:

Ati ajuns sa vă legati chiar si de Scooby! Trist puppy dog eyes

| Ashadow a răspuns:

Zi mersi ca nu ii e puiului de somn foame.

| IchigoFullbring a răspuns (pentru Ashadow):

Pui de soim desteptule!
nu mai sti sa citesti?

| Ashadow a răspuns (pentru IchigoFullbring):

Din contra, am citit bine.

| IchigoFullbring a răspuns (pentru Ashadow):

rolling on the floor

| SmileyesotulmeusecretLOL a răspuns:

Da-l dracu. sau du-te la politie si spune ca puiul tau de soim te-a agresat fizic. poate moare pana iese. laughing))

Răspuns utilizator avertizat
| 00AName00 a răspuns:

Cheama-l pe Mickey Mouse.Stie bine sa omoare soimi.

| Weedier a răspuns:

Pari suspectă...Ia zi, ai autorizaţie pentru deţinerea animalelor de acest gen?

| Motilyk_Otilik_1991 explică (pentru Weedier):

Da
am e chiar aici in... unde mie buzunarul? Puiul de soim mi-a mancat buzunarul :-(

| Motilyk_Otilik_1991 explică:

Puiului de soim ii este foame! Dati-mi informatii utile