| anonim_4396 a întrebat:

Raspunde si tu aici te rog :D
http://www.tpu.ro/......jutati-ma/

7 răspunsuri:
| NOBODY a răspuns:

Întrebare raportată

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Postări fără noimă și bătaie de joc!
Pa, pa.

| CiufulitaSaSaturatDeMuste a răspuns:

Daaa sunt foarte mari sansele.Va trebui sa faceti un avort cat mai repede! Si sa fiti sigure ca nu o sa mai faceti niciodata asa ceva decat daca va luat anticonceptionale sau sa va asigurati ca baiatul si-a luat chestia[nu dau nume] pe penis care e neeeeaparat galbvena cu gust de pepene!

| JustMelavJustMe a răspuns:

laughing ti-am citti link-l! Cine a pus intrebarea? Wow :O...

| Th3Public3N3MY a răspuns:

Hei, @KazimirSiSotia am trimis un mesaj la contact, sa ia cineva masuri cu tine, din cauza acestui mesaj : http://s1.ipicture.ru/uploads/20110318/98oMASQb.jpg

Poti ramane oricand fara cont... Nu te supara dar...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

unde m-ai trimis? la dracu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ah nu mai are sens... idiotii mi-au sters intrebarea.