| TiberiuFasole a întrebat:

Razbunare pentru Daisuki, sunt tot top 2 din vina ei( Atentie, ca sa nu fie probleme, fiindca am vazut ca au mai fost, o sa pun la fiecare cantec SARCASM PORNIT inainte, mai ales la asta, nu am nimic cu ea).

SARCASM PORNIT:

(Repede!)Daisuki, tu n-ai bani de-o oglinda
Ca de-ai avea si tu
Urata nu ar mai fii
(Rock!)O nu!
Pe Sleepysor l-ai dezamagit
Acum el sta loc 5 fiind
Oooo(citindu-se auu)

Pe bune
Anime te plangi ca nu gasesti
Dar te-ai fi mai faina ai vedea
Ca yu-gi-oh te bate
Te bate, o, te bate o
Geografia o iubesti
Pisicile le numerotesti
Te cheama Lorenaaa(A repetat)
(Repede de tot, si Rock) Dar nu esti LOREDANA!
Pop nu stii sa canti
Ca te bate mai catelus...

SARCASM OPRIT
Repet, SARCASM.

11 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Știu că e o cateorie neserioasă și cică amuzantă da' lasă-mă să-ți explic.

Când faci o rimă, nu trebuie să rimeze doar ultimele două litere, ci tot cuvântul.

Căcat nu rimează cu awjdkashat, pentru că n-are nicio logică, nu poți să inventezi cuvinte și să le pui aceleași litere la final și să zici că-i rimă.
Dacă vrei să faci asta, scrie-le pe foaie, că ne doare capul, serios.

Mulțam.

| Croampa a răspuns:

Ok, am inteles, esti TOP 2 in T/A dar nu o sa ma detronezi niciodata de pe locul 1! tongue

| TiberiuFasole explică (pentru Croampa):

Freeak e 1, tu esti 3 parca.

| Croampa a răspuns (pentru TiberiuFasole):

De cand e Freaak 1, eu eram! straight face
Buuuu, tu nu meriti sa fi pe 2, o sa-ti fur titlul de locul 2 si dupa il iau si pe Freaak! devil

| TiberiuFasole explică (pentru Croampa):

Asa a zis Daisuki.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oare l-am pus pe Tudi pe 5? ce criminala sunt. Facem altfel. El e pe 2, tu pe 3.
Da...sunt urata, sunt hidoasa. foarte hidoasa.

| TiberiuFasole explică (pentru anonim_4396):

Deja am castigat pariul, sunt pe 2 tot restul vietii, pot doar sa inaintez, am si precizat ca pot doar inainta deci scuze.

| anonim_4396 a răspuns (pentru TiberiuFasole):

Eh...nu chiar. laughing de ce iti tot ceri scuze?

| TiberiuFasole explică (pentru anonim_4396):

L-ai ales pe Freeak fiindca se purta frumos. Eu ies, noapte buna big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru TiberiuFasole):

Poate da... poate nu. noapte buna!