| chiftelutacrocanta a întrebat:

S-a stricat masina de spalat la noi in familie si tata a facut scandal si o ora si a tot urlat in casa.A intrebat cine a inchis robinetu de la masina de spalat pentru ca are acolo un robinet masina de spalat, iar noi, adica eu cu fratele meu mai mic si cu sora mea mai mica am spus ca nu noi am fost, dar el tot are dubii si crede ca a fost unul dintre noi, pentru ca numai noi stam in casa aproape mereu.Cine a inchis nu stiu,eu unul sigur nu, nici macar n-am fost beat ca sa umblu la robinet fara sa judec. Tata a deschis inapoi robinetu, dar masina de spalat nu merge, ce are?

5 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Posedată.
E posedată de necuratu'.

Răspuns utilizator avertizat
| Doub a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Eu în locul tău i-aş da cu antigel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

╭∩╮(︶︿︶)╭∩╮

| ﭿTroubledSoul a răspuns:

Masina de spalat nu se strica daca nu are apa, pur si simplu nu porneste programul de spalat, iar unele modele mai noi au un beculet care palpaie cand nu primeste apa. Masina ta are ceva beculete, palpaie vreo unu?