| PrajituricaCuBomboneleColorate a întrebat:

Salhappy

imi plac mult robotzi,
aud ca apar in fiecare joy,
cu mai multe episoade noilaughing
stiti ce episoade au mai aparut? dati-mi si mie pe youtubehappy
FUNDAAAAAAAAAAAAAAAAAA(LA CEL MAI AMUZANT EPISOD NOU) AAAAAAAAAAAAAAAA

Răspuns Câştigător
| JustinBieberFanForever a răspuns:

Nu te uita pe youtube, uite aici:
http://creativemonkeyz.com/category/roboti/

32 răspunsuri:
| Kazimir a răspuns:

Eu dandu`ma drept gyany12: oooh shunt asa secsy si imi plach robothtii atat de mult ca ma masthurbez in fiechare joy la ei :X:X:X:X:X:X
*kazimir mode on*: daca iti pica 2 dinti din gura il lipesti la loc cu superglue?

Răspuns utilizator avertizat
| Digital112 a răspuns:

@mhn24, ai ceva impotriva man? laughing

| Digital112 a răspuns:

Pe cine? laughing Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

| lunarwolf a răspuns:

Clannad,vezi-ti de treaba.
Nu te mai lua de ceilalti daca vezi bine ca TU INSUTI/INSATI habar n-ai sa scrii.:|
Macar scrie corect gramatical,spre deosebire de tine - 'Mai'.
Devii chiar stresant/a cu arfele tale; vezi-ti de lungul nasului si nu ii mai comenta pe altii, inainte sa te uiti la propria persoana!

Gyany, legat de intrebarea ta...inca nu a aparut episodul 16. :-l
Mai este al 15-lea : http://www.youtube.com/watch?v=iDAkzRJBSN0

Bafta. :)

| lunarwolf a răspuns:

Clannad,ce naiba?!

Vezi-ti,fato,de treaba!straight face
Si daca te insulta cu aceeasi fraza, ce?! E mai frumos sa stii sa vorbesti in jargon, folosind tot felul de cuvinte jignitoare?
Da' du-te-n mahalaua ta si NU II MAI JIGNI PE CEILALTI!

| lunarwolf a răspuns:

Da ba, Clannad!

Mi-ai facut. Imi faci zile amare de cand ai aparut pe TPU.
Cum vad postari de-ale tale mi se taie tot cheful.

Dar banuiesc ca trebuie sa existe si niste oameni in plus pe site...

| lunarwolf a răspuns:

Clannad,ceea ce ai scris tu acolo nu tine de gramaticarolling on the floor)).

Nu te mai baga, ca te faci de ras. laughing

| MiHaI a răspuns:

RObotzi.S01.Ep16.Grim

Răspuns utilizator avertizat
| PrajituricaCuBomboneleColorate explică:

L-am vazut @titi
si daca vrei sa stii @clannad, nu am fata de mainuta, mai degraba ai uh picioare de elfant...ce dracii dumnezeilor reprezinta poza aia?!

| PrajituricaCuBomboneleColorate explică:

Eu sunt disperata dupa atentie,@clannad?! uh tot ii insulti pers de pe TPU, ca sh cum uh ai fi perfecta lumii, sau buricul panantului, desi nu esti decat o rasfatata nascuta pentru alocatie

| PrajituricaCuBomboneleColorate explică:

Sti ceva,clannad? eu am pus o intrebare,nu trebuie sa ne insulti sh sa ne faci maimute, doar pentru ca asta iti face tie placere.
nu ai niciun drept sa ne tratezi asa, doar pentru ca esti uh de mai mult timp pe TPU.
ma doare-n c*r (scuzati expresia)ca esti pe TPU din 2009!

| PrajituricaCuBomboneleColorate explică:

Sti ceva,clannad? eu am pus o intrebare,nu trebuie sa ne insulti sh sa ne faci maimute, doar pentru ca asta iti face tie placere.
nu ai niciun drept sa ne tratezi asa, doar pentru ca esti uh de mai mult timp pe TPU.
ma doare-n 14 ca esti pe TPU din 2009!

| PrajituricaCuBomboneleColorate explică:

Nimeni nu inceraca sa se bage in seama cu forta, sh chiar daca inceraca, care problema ta,@clannad?
vezi-ti de mucii tai!

| PrajituricaCuBomboneleColorate explică:

Nu am ce sa verificphbbbbt

| ÎmplumutPufuieţiDalNuiMaiDauÎnapoi a răspuns:

Esti varza... youtubisto! ia daci site'u original http://creativemonkeyz.com/category/roboti/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clannad, cine vorbea smug?
Bine că știm să judecăm după aspect. Parcă tu ai fi perfectă, nu cred că ești deși nu te-am văzut.
Bine că știm să fim ipocriți și nu ne uităm în oglindă și la textul scris de mânuțele noastre, iar apoi ne grăbim să îi judecăm pe alții și să ne demonstrăm prostia totodată.