| anonim_4396 a întrebat:

Salut

1.Numele & Varsta
2. ¿Ce ai vrea sa iti amintesti pentru totdeauna? ∞
3.¿Ce nu ai face niciodata?
4¿ Ce ai face zilnic daca ai putea?
5 Adreseaza'mi trei intrebari...
6 Scrie un citat care te reprezinta
7¿ Care este cel mai bun lucru la tine?
8 ¿ Ce parere ai despre lumea noastra de azi?
9.¿ Care este lucrul pe care il faci cel mai bine decat cailalti? ☼
10 ¿ Daca ai castiga la lotto, ce ai face cu banii? ($_$)
11¿ Care este modelul tau in viata (daca ai unul), De ce l'ai ales?
12 ¿ Ce fel de personalitate ai :
Alpha (Lider)
Beta ( Slujitor-supus)
Omega (Singuratic)
13.¿ Daca am avea o zi de anarhie, care ar fi primele trei lucruri pe care le'ai face, avand in vedere ca nu exista legi timp de 24 h? Ⓐ
14. ¿ Ce gen de muzica te reprezinta?
15.¿ Cum ai descrie o persoana speciala?

16? ¿ Care este cel mai frumos/ cea mai frumoasa? ツ

Pentru fete :

Leonardo DiCaprio
http://i.imgur.com/flLG4UO.jpg

David Beckham
http://i.imgur.com/cz8JQlK.jpg

Johnny Depp
http://i.imgur.com/jBbynlz.jpg

Brad Pitt
http://i.imgur.com/jHyy5E9.jpg

Pentru baieti :

Elizabeth Taylor :
http://i.imgur.com/17UIBLf.jpg

Grace Kelly :
http://i.imgur.com/LmCPJcy.jpg

Marilyn Monroe :
http://i.imgur.com/V4Yhny9.jpg

Audrey Hepburn
http://i.imgur.com/lfjeVeW.jpg

17.¿ Care vi se pare mai infricosatoare? X__X

The Ring :
http://i.imgur.com/kHRnsZS.jpg

The Grudge :
http://i.imgur.com/hjWvq4Q.jpg

The Orphan :
http://i.imgur.com/NRe4I8T.jpg

The Exorcist :
http://i.imgur.com/FKLfTmA.jpg

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Hey iar... Prima data nu mi s-a postat raspunsul. Sad, stiu. :( De data asta il salvez in notepad ca sa fiu sigur. :))

ஜ1. Catalin - aproape 17
ஜ2.Ce am invatat la karate in cei 6 ani *in care am practicat acest sport* A fost util deci nu as vrea sa uit.
ஜ3.Sunt multe lucruri pe care nu le-as face. Pot sa fac o lista cu asta.
Ex: Nu as ajuta in viata mea pe cineva care ma tradeaza ca pe un nimic.
ஜ4.Un program de forta. *cred*.
ஜ5. Okay.
Cati ani ai?
Cum te cheama in realitate?
Care este melodia ta preferata?
ஜ6.Nicolae Iorga -" De multe ori taci fiindca esti convins de prostia adversarului."
ஜ7.Iau decizii bune si rapide.
ஜ8.Se putea si mai bine. In general mi se pare okay.
ஜ9.Invat foarte repede. Am o memorie vizuala foarte buna. Retin mult mai bine, mult mai repede decat ceilalti.
ஜ10. De ce sa mint? In primul rand as merge cu ai mei intr-o excursie prin SUA, dupa cred ca as cumpara niste gadget-uri. Dupa as face cateva cadouri pe la niste orfelinate si cam atat. Restul banilor pentru mine si pentru parintii mei.
ஜ11. Tata. No comment. Am o relatie foarte buna cu el.
ஜ12.Omega clar. Nu sunt bun la munca in echipa. Si la proiecte la scoala colegii ar fi vrut sa se implice *aceia din echipa cu mine* si nu-i lasam. Luau si ei 9-10 asa, moca...Ma simt mai bine sa lucrez singur, mult mai bine.
ஜ13.Prea multe filme cu "Purge"... :) Prea multa bataie de cap. Cred ca m-as incuia in casa. Daca ar veni cineva peste mine atunci i-as taia mainile si picioarele dar nu l-as ucide.

ஜ14.Rock Nightcore... Momentan ascult asta:
https://www.youtube.com/......tps?/watch

ஜ15. O persoana care ma poate intelege. La mine e spimplu.
ஜ16.Sunt baiat dar raspund si la asta. Eu unul cred ca DiCaprio ...totusi,imi plac mult mai mult filmele lui Johnny.
Frumos-frumoasa. Chestia e relativa. Audrey la fete?

ஜ17.The ring cred.

Gata :> ✌

| anonim_4396 explică (pentru RainmakerX):

5.Fac peste 19 zile.18 ani big grin
Daniela
Melodie preferata : Chris Brown : Beautiful si Maitre Gims : J'me tire
7 si 9 - Parca intuiam ca esti asa big grin
11. As fi vrut eu sad
12. Idem
13. (O_O) Cam sadic laughing
14. Mersi pentru melodie, o adaug la colectie laughing
15. big grin

| RainmakerX a răspuns (pentru anonim_4396):

5. :D
11. :(
12. Eh, la mine doar ziceau si ei sa mai ajute...adevarul este ca le convenea :))
13. Nope. Era sadic daca-l omoram :>
14. ...Doar s-a intamplat s-o ascult pe aia atunci. Totusi ma bucur ca iti place.
https://www.youtube.com/watch?v=Ddpf2c7vcnU
15. :D

| anonim_4396 explică (pentru RainmakerX):

14.Mersi love struck love struck love struck
Ascult la greu NightCore ...am ascultat un mix de 1 ora plus melodiile preferate Silver Wings si I'm insane

| RainmakerX a răspuns (pentru anonim_4396):

big grin Insane e tare.

| RainmakerX a răspuns (pentru RainmakerX):

Merci pentru fundita! smug

| anonim_4396 explică (pentru RainmakerX):

Cu placere kiss love struckhee hee
Este ok daca fac ...cuplurile T&A? adica sper sa nu se supere nimeni laughing
Deja am facut 17 cupluri big grin

68 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

16. L-as alege pe Depp daca inca ar mai arata asa :)) http://i.imgur.com/mFZVUNE.jpg
17.The orphan, pentru ca tipa aia care pare inocenta si naiva e de fapt o femeie matura si naspa si malefica ughh

| anonim_4396 explică (pentru Pricked):

UUUU ....esti singura care are aceeasi parere ca mine la faza aceasta big grin

| Pricked a răspuns (pentru anonim_4396):

Geniile gandesc la feeel; p

| RAY a răspuns:

1 sti deja
2, nu stiu
3, dragoste cu un maimutoi
4, dragoste
5, ti le spun in vis
6, traieste in trecut, viseaza la viitor nu fa nimic in prezent
7, nu stiu
8, e de rahat
9, nu stiu
10, as merge pe centura
11, EU
12, zombi
13, te-as manca pe tine
14, nici una
15, sincera, serioasa ceva inexistent in ziua de azi
16, eu aleg ca sunt netru pentru ambii
Brad Pitt
Marilyn Monroe
17, The Exorcist

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

4. uuuu love struck
5. Da ce in vis, ha? Acum le vreau...
8. Da, la ata ma gandeam si eu...
14. M'ai manca love struck love struck laughing
15. Chiar crezi ...ca nu exista o asa persoana? hmm thinking Think
16. In sfarsit cineva cu MM ...toti cu Elizabeth sad

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Las ca le afli la noapte, cel putin eu n-am cunoscut asa ceva

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Da, nici eu sad. Dar as spera sa gasesc big grin

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti draguta sa stii, las va vei una si pentru tine

| KillMePlease a răspuns:

mi-au plăcut fulgii salutului

| anonim_4396 explică (pentru KillMePlease):

Hey mi se vad toate intrebarile?

| KillMePlease a răspuns (pentru anonim_4396):

ţi se vede întrebările chiar toate se vede ele.
7 la număr ele este?

| anonim_4396 explică (pentru KillMePlease):

Nu, sunt 17 ...acum cred ca da...big grin

| KillMePlease a răspuns (pentru anonim_4396):

amu' se văd

| KamaSutra a răspuns:

1. Roxana, 15
2. Intamplarile frumoase din viata mea
3. Bad things
4. As calatori in toata lumea si as cunoaste toate culturile posibile
5. De ce esti negativista?
Care e cel mai mare vis al tau?
Ma iubesti? puppy dog eyes
6. ''Sa ne inchipuim ca viata este o oglinda in fata careia suntem si ne privim: daca zambim, zambetul se intoarce asupra noastra; daca ne crispam si ne schimonosim figura, grimasa se intoarce tot asupra noastra''.
7. Optimismul
8. $#^%&%^#$@#!
9. Desenul
10. O parte din ei i-as dona, iar ceilalti i-as pastra pentru cand voi avea nevoie de ei.
11. Mama mea
12. O combinatie intre Alpha si Omega
13. Nimic
14. Rap si rock, si putin nightcore
15. Eh...inca n-am intalnit-o, dar as spune ca ar fi persoana care stie ce vreau fara sa ma intrebe... love struck
16. Jonny si Brad
17. crying toate! crying( urasc chestiile de groaza crying(

| anonim_4396 explică (pentru KamaSutra):

1. Imi place numele Roxana love struck
5. Pai problemele de sanatate, lipsa parintilor si copilaria distrusa, sunt o persoana introvertita etc ..cam astea.
Sa pot invata japoneza si sa calatoresc in lume love struck love struck
Da laughing Va iubesc pe toti, imi sunteti asa de dragi love struck love struck love struck
6. Imi place citatul big grin
7. Si eu as dori, sa sper ca in viitor sa pot fi si eu asa... optimista
9. Vreau si eu crying
11. As vrea eu sad
14. Si eu ascult rap si rock big grin si acum NightCore de la Blytz laughing
16. Si mie imi place Johnny love struck
17.hee hee Eu as zice ca The orphan, fata pare normala dar este X__x WOW

| KamaSutra a răspuns (pentru anonim_4396):

1. Multumesc love struck
5. Citeste astea: ''De ce zambim atunci cand vedem un copil? Poate pentru ca avem in fata noastra pe cineva care nu are toate acele straturi de protectie: diplome, titluri, demnitate, statut social… pe cineva al carui zambet stim cu siguranta ca este absolut natural si neprihanit. si atunci… sufletul de copil din noi zambeste trist… in semn de recunoastere.'' -Imi pare rau sa aud ca ai trecut prin atatea, nu vreau sa te intreb ce s-a intamplat fiindca nu vreau sa te simti mai rau, dar vreau sa stii ca sunt sigura ca vei ajunge departe, numai fi mai zambitoare si puternica.winking
7. Daca chiar iti doresti vei putea happy
9. Pasiunea mea cea mai mare love struck
11. Sunt sigura ca acolo unde e ea, se gandsete la tine si te vegheaza happy
14. Eminem love struck 2pac love struck skillet love struck red love struck marilyn manson love struck linkin parca love struck si nightcore de la Blytz normal laughing
17. Bine, si eu as fi zis tot asta, dar se vede pe fata ei ca e dusa straight face laughing

| anonim_4396 explică (pentru KamaSutra):

5. Nu este nimic, oricum Still alive laughing
11. Sunt cu ea in España acum doar ca pana acum un an nu a fost cu mine a lipsit 10 ani de zile si am fost distrusa sad la fel si tatal meu a lipsit sad eu am stat cu bunica sad
14. Si mie imi plac toate, de la Mad am aflat de RED si skillet am cautat pe youtube laughing si nu numai, ascult tot ce este pe youtube am o colectie de peste 1000 de melodii love struck love struck
17. laughing.da
Multumesc pentru sfaturi ...si de altfel m'au ajutat toti, GreyN ..Airan, si toti care mi'au raspuns la acea intrebare happy
Am sa le aplic happy

| KamaSutra a răspuns (pentru anonim_4396):

11. Stai in Spania?! surprise cat-de-ta-re! surprise important e ca acum e cu tinewinking
14. Eu aveam in telefon aproape 900 si le-am pierdut pe toate crying crying

GreyN mereu da sfaturi extraordinare happy love struck

| anonim_4396 explică (pentru KamaSutra):

11. Da. Viva la vida laughing
14. Stiu cum este am pierdut si eu, si a trebuit sa le descarc, am o obsesie pentru poze si melodii X__X
Da ...GreyN big grin

| KamaSutra a răspuns (pentru anonim_4396):

14. Si eu la fel big grin

GreyN...Mda,ma rog, scuze... poveste lunga big grin never mind

| AirănMeidăn a răspuns:

2 o persoana si chestiile dragute intamplate cu persoana aia si prima data cand am mers la kaufland
frumos magazin
3 nu m-as duce la alt supermarket in afara de kaufland
4 m-as duce la kaufland sa cumpar seminte de zorele si apoi as face ceai din ele
5 te mastvrbezi? cum? la ce te mastvrbezi?
6 "töten die Juden"
8 nu gasesc tastele
10 as hrani copiii din africa
11 traduce citatul ala doar si ai putea primi un eventual raspuns
12 sunt niste tampenii chestiile alea, niste concepte create de noi care in realitate nu exista macar
13 mi-as face provizii de seminte de zorele lsd si xanax
sunt destul de hardcore pentru categoria asta acum?
14 nici unul. ascult orice; rap, rock, metal, electronica, reggae, psychedelic, ambient, combinatii intre astea
15 incepe cu A si se termina in "irăn"
16 johnny depp cand era mai tanar
17 grudge

| anonim_4396 explică (pentru AirănMeidăn):

2. Si mie imi place Kaufland love struck love struck
5. Da. Foarte simplu. La TV laughing
8. laughing
10. Idem big grin
14. Si eu ascult de toate big grin
16. Si mie love struck

| SergiuBoss11 a răspuns:

1 Sandu Gilbert 9 ani
2 Prima dragoste.
3 N-as bea.
4 As asculta muzica.
5.Prima oara m-am gandit la 3 intrebari sexy, dar raman astea mai bine:
Iti place cum arati?
Ce marime porti la sutien?
Ai primit vreodata palme peste fund?
6"Daca ma laud am cu ce"
7.Nu stiu.
8.Se putea si mai bine
9.Eeeee:)),si tu acum.Nu pot sa zic.
10.Mi-as construi un conac urias si as angaja cele mai mari bunaciuni "majordoama" sexy, bucatarese sexy, asistenta sexy, femeie de serviciu sexy, mecanica sexy:)).
11 nu am
12 Alpha
13 As incerca sa supravietuiesc.Nu vreau sa ucid pe nimeni.
14. https://www.youtube.com/watch?v=Y9oNdJ9ufMY
15 5 litere Jwoww, nu de alta, dar am nevoie si de funda:))
16 Elizabeth Taylor
17.The grudge

| anonim_4396 explică (pentru SergiuBoss11):

5. Da
Nu stiu ce marime amhee hee
De ce ai vrea sa stii, te oferi? rolling on the floor

9. Cred ca stiu, adica intuiesc laughing
10. aaaa ...asta ai postat'o ieri love struck love struck
15. Ma gandesc big grin
16. Toata lumea cu ea sad

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca n-ai pus si o poza cu tinesad, atunci era toata lumea cu tine.
m-as oferi eu, dar mami zice ca-s mic pentru fete

iti pot spune marimea doar privindu-i.

| anonim_4396 explică (pentru SergiuBoss11):

Ok, am sa pun ...nu stiu daca iti vei da seama, am jacketa pe mine laughing

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si mai cunosc o magielaughing, dar nu stiu cati ani ai.

| anonim_4396 explică (pentru SergiuBoss11):

Fac 18 pe 9 septembrie desi nu arat a 18, mai degraba a 16 laughing

| LePotato a răspuns:

1. Jijel - 4
2. Secret
3. N-as asculta manele
4. M-as teleporta
5. Ce faci?smug
Ce faci? smug>
Ce faci?smug>>
6. "Death is nothing to us, since when we are, death has not come, and when death has come, we are not."
7. Idk
8. "ie" naspa
9. Nu fac nimic mai bine decat restul'
10. As dona o foarte mare parte din ei
11. N-am
12. Omega
13. -
14. Rock / Metal
15. -
16. Audrey
17. The Grudge

| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

Ce faci? - Bine
Ce faci? Stau
Ce faci? Ascult muzica

8. Idem cred sad
Numa' secrete pe tine, mah

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

Da smug

| Nirvanaaa a răspuns:

Hei!
Numele meu e Georgiana si am aproape 16 ani happy
2.Nu as vrea sa uit zilele de nastere ale celorlalti (am o problema cu asta laughing )
3.Nu as sparge o banca =)
4.As dormi 24 din 24
5.Ce faci? Preferi sa te plimbi ziua sau noaptea? Cu cine iti place sa iti petreci timpul liber?
6Desi oamenii nu ma plac pentru ca sunt diferita, eu nu ii plac pentru ca sunt la fel.
7 Maturitatea
8.Off e cam trista
9.sa DORM rolling on the floor
10.Hmm..inca nu m-am gandit happy
11.Nu am. sad
12.omega cred happy
13.As arunca cu pietre in aia cu masini fitoase care trec pe verde pentru pietoni.

In rest nu mai stiu happy
14.Eu ascult rock dar nu ma imbrac in genul ala
15.o persoana speciala este prietenoasa, de incredere, si desteapta ^^
16. David Beckham =)
17 Te Exorcist.
Am raspuns cred la toate intrebarile rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru Nirvanaaa):

1.Hei happy
2. Hmmthinking nu mi'as permite asta.laughing
3.rolling on the floor
4. Imi citesti gandurile laughing
5.Ascult Excision - Sleepless, Noaptea, singura big grin
6.sad
9. rolling on the floor) laughing rolling on the floor
14. Si eu ascult Rock big grin Bine de toate am peste 1000 de melodii laughing
16happy uuu...mie imi place Johhny Depp big grin
Da...laughing

| Mieeez666 a răspuns:

1. Cristian, varsta..https://imgflip.com/i/pu336
2. *deschide jurnalul care-i gol*
3. Sa mananc din canapea.
4. *cenzurat*
5. Ce?
Cum?
Unde?
6. https://cronicileanonymei.files.wordpress.com/......f15f11.jpg
http://www.cevahaios.com/wp-content/uploads/2012/08/creanga.jpg
http://cuvintecelebre.ro/wp-content/uploads/2012/08/Citate-Mark-Twain.jpg *pacat ca eu fac cateodata asta*
Alege tu din astea 3 si ai raspunsul.
Gata, nu mai zic si nu mai raspund la nimic legat de citate.
7. Stai sa se termine suspendarea si iti zic.
8. Meh, meh.
9. Glumele de cacao.
10. Ce nu as face?
11. Dupa modelul asta http://i44.servimg.com/u/f44/12/54/44/13/hartie10.jpg
12. Omega
13. Tot ce este impotriva legii... aproape tot.
14. Manelele.
15. -
16. Eu, binenteles.

| anonim_4396 explică (pentru Mieeez666):

4.hee hee
5.Ce? Cum? Cand ---Nu stiu d'astea...
6. Ok happy
7.hee hee ...sa imi spui...
11. Da i eu obisnuiesc sa fac asta
12. Si eu sunt omega big grin
13. laughing
14 Manelele e viata ta...
16. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1. L! o! r! e! n! a, aproape 16.
2. Clipa in care am murit.
3. N-as saruta o fata thinking
4. *malefic face*
5.cum te cheamă? Cati ani ai? Ce ai mâncat aseară?
6. Hdhhagrjjdhsnvdjsngdjdbjekdbdjhfe
7.ba, cred ca ficatul.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Am postat si restul big grin Ca nu imi aparea big grin

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Daniela. Fac 18 pe 9 sep big grin. Pai banane laughing
6. Da si mie imi place citatul ala.laughing
7. rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

12. Omega.
14. Rock/rap asta ascult.
15. Ba Ruki si Vescan sunt cei mai cei pentru mine. Aia de acolo meh...
Acum îmi răspunzi la cele 3 întrebări?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1 Endo, 21
2 Numarul de telefon. il uit mereu laughing. Stiu cnp/ul intregii familii dar uit nr de telefon
3 nu as dansa nici batut
4 as merge in excursii zilnic dar de unde atatia bani laughing
5 esti religioasa?
tu esti cea din poza?
unde te vezi in 5 ani?
6 nu imi vine nici unul in minte
7 ajut pe altii, oricat de nesimtiti au fost in trecut
8 plina de prapaditi.
9 sa nu leg prietenii. multi mi/au spus ca ar fi vrut sa fie asa fara sa ajunga niste depresi
10 as fizita lumea
11 nu am eu prostii din astea
12 omega
13 nimic special
14 muzica clasica
16 prima. am o slabiciune pentru ochii albastri la fete
17 exorcist. l/am vazut prima oara cand mic, cred ca doar 14 ani.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

1. big grin
2.rolling on the floor
3.hee hee
4.da...laughing
5. Nu, nu sunt ...sunt agnostica big grin
Da, eu sunt fata din poza
Pai la facultate ..cred...
12. Si eu love struck
14. Da si eu ascult recent, muzica clasica la recomandarea unui user T&A
Da eu as fi ales The Orphan, fata era infricosatoare I don't want to see

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Mda, am vazut ca multi pe aici sunt omega. nu stiu daca vrunu care e beta ar zice asa ceva dar de cand ma stiu am fost singuratic. nu am stofa de conducator, sunt prea narcisist sa primesc ordine de la unu laughing, asa ca ramane omega pentru mine

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Da, pai si eu sunt omegahee hee
BTW : Elizabeth Taylor nu avea ochii albastrii, ii avea violet big grin

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ochi violeti? am trait sa o aud si pe asta

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Da big grin
Nu stiai?
Una din cele mai rare culori pe care o persoana i'ar putea avea love struck
De fapt cred ca este singura ...mai sunt altii cu ..alte culori.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

In afara de culorile normale, caprui, verzi, albastri, verzi^albastri, am vazut doar un fel de verde aprins zici ca erau becuri dar in rest, nu am mai auzit de alte culori laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

laughing
Nici eu nu am vazuthee hee
Dar o stiu pe ea din Cleopatra love struck love struck
Si am vazut articole despre ea...big grin

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

1. Cosmin & 19 ani.
2. As vrea sa-mi amintesc pentru tot deauna premiul cel mare la 6/49 (inca astept)
3.Sa joc la pacanele
4.ƧЄҲ
5.Ce faci?
6."I need more sleep and more money -Pakalu Papito"
7. Eh, probabil mi se va sterge raspunsul daca spun.
8.idc
9.Probabil mi se va sterge raspunsul daca spun.
10.M-as duce 1 an in China.
11.Pakalu Papito, he's a мσηєу ωнσяє.
12.Alpha (OFC)
13. PedoBear inc.
14. Muzica italiana
15. happyhee hee)((((
16. Elizabeth Taylor
17. The exorcist

| anonim_4396 explică (pentru ItsMeUncleDolanOrDolanDuk):

4- (O_O)
5. Bine, ascult muzica, ca de obicei big grin
14. uuu love struck love struck

| Hitler666MD a răspuns:

1. Emilia Konigin. 16
2.Prima dragoste
3. Suicid
4. Pupici
5.Ce faci?
pe cine iubesti?
in ce crezi?
6.Eu sunt eu
7.Sunt draguta.

| anonim_4396 explică (pentru Hitler666MD):

1.Bine, ascult muzica...
2. Familia
3. Nu am o credinta, daca te referi la religie...

| Hitler666MD a răspuns (pentru anonim_4396):

The Grudg...m-am uitat si mai bine nu ma uitam

| Unicornaş a răspuns:

Hei.
1. Pot sa raman Unicornaş? puppy dog eyes. 13
2. Totul.
3. Nu m-as sinucide laughing
4. As vizita toata lumea intr-o zi laughing
5. Ce faaaaci? big grin
Tu esti fata? :o
Cal sau Pisica? smug
6. Eu ma reprezint
7. Eu
8. E ok da' nu prea
9. Sunt eu insami. Nu am si alte 300 de fete happy
10. I-as cheltui. raised eyebrows
11. Mama."Nu ti-am spus-o mama, dar in inima ta stii
Esti cel mai bun exemplu cand voi avea copii "
12. AlphaBetaOmega
13. As pleca din tara dupa ce as lua banii dintr-o banca si i-as da la saraci.
14. genu ala mereu vesel
15. Simpla. Speciala
16. Aaaaahhh, e greeeu intre Leonardo si David :') Aleeeeeg :https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/......5401_n.jpg
17. Orphan l-am vazut. Nu e nu stiu ce. Cred ca The Exorcist( am citit undeva ca la cinema unde se da filmu asta sunt salvari pe acolo in caz de orice laughing ).

| anonim_4396 explică (pentru Unicornaş):

1. Da, poti laughing
4 Idem laughing
5. Da sunt fata big grin
Ascult muzica ( Maitre Gims - J'me tire)
Pisica(Bombay)
10. Cu siguranta, as face la fel laughing
11. uuu big grin
14 big grin
16 Enzo Carini.love struck
17. laughing

| Unicornaş a răspuns (pentru anonim_4396):

Credeam ca esti baiat. Din cauza pozei de profil. Cam creepy. laughing
Ce draguteee sunt. Da de astea ce zici : file:///C:/Users/admin/Desktop/Danae%20cherie.jpg Le ador asa pufoase

| anonim_4396 explică (pentru Unicornaş):

Da, nimeni nu a stiut :)) Am avut si anumite discutii pe tema asta :))
Imi place poza :x :x :x :x
Si a ta este misto :x :x :x
Nu pot vedea poza, cred ca nu ai scris corect linkul ..probabil este o pisica persana? ca daca zici ca este pufoasa :

http://i.imgur.com/2yIl4vG.jpg

| Unicornaş a răspuns (pentru anonim_4396):

Da happy Multumesc. big grin

| RainmakerX a răspuns (pentru anonim_4396):

Atata timp cat nu ma pui cu un baiat e okay pentru mine laughing

Normal ca este. Cine naiba sa se supere pentru asa ceva? Trebuie sa fii absurd ca sa pui la suflet.
Ai facut deja 17. Atunci da, chiar te rog. Posteaza-le!

| Deni237 a răspuns:

Salut!
1. Denisa, 17 ani.
2. Desigur, momentele frumoase oferite de persoana iubita.
3.Nu as incalca promisiunile facute si nu as face rau unei persoane intentionat.
4.As merge la plimbare peste tot, la inghetata, la padure, diferite activitati frumoase de care sa imi pot aduce aminte.

Intrebari : 1.Care este persoana care a avut un rol important in dezvoltarea ta pe plan social?
2.Care este hobby-ul tau?
3.Esti genul razbunator sau preferi sa lasi lucrurile sa se intample de la sine?

Citatul care ma reprezinta "Ador sa fiu o femeie, chiar intr-o lume a barbatilor. La urma urmelor, barbatii nu pot purta rochii, dar noi putem purta pantaloni."

Cel mai bun lucru la mine este si cel mai rau, si anume blandetea si bunatatea mea. O persoana de genul poate fi apreciata sau se poate profita pe urma ei.

| anonim_4396 explică (pentru Deni237):

1.Nu am avut pe nimeni sad
2.Ascult muzica, stau pe TPU laughing
3.Prefer sa le las asa big grin

Imi plac citatele big grin
Am postat din greseala doar 7 ...mai sunt 10 big grin

| Hid a răspuns:

Salut! Mă numesc Hid!

| anonim_4396 explică (pentru Hid):

No, mersi ..nu stiam laughing