| alexgogo a întrebat:

400000 intrebari, 2500000 raspunsuri si 100000 useri.

Eu astept cu petrecereawinking

Răspuns Câştigător
84 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

@ursulika draga, nu fi trista! Doar esti cu noi! Cum sa nu fii la petrecere, din moment ce e o petrecere virtuala (ti-aduc si miere, un butoi intreg)!?winking Let's Dance!
@harciog, buna e asta cu bara! oh go on Parca o si vad dansand. smug
@Denaturat, as veni, dar mi-e cam frica de ursi. Daca ursulica e aici, cine ma mai apara in padure?hee hee

NOname
| NOname a răspuns:

@ursulika, dupa asa un dans, ti-o impodobim si cu diamante.winking

Baieti, dar pe noi cine ne rasfata cu un dans? Vrem si striptis masculin (@ursulika, nu-i asa?)! big grin
@alexgogo, @Roby, @hombre, @harciog, @Denaturat, cine dintre voi se urca primul pe bara? smug big grin

NOname
| NOname a răspuns:

Asta seara ne distram
Si pe toti o sa-i chemam:
ursulica, BRO, onutzu,
Just4Fun, clauss si vlad,
Roby (67), crinu si tarziu,
Flav, si hombre, si anad...
Il chemam si pe harciog,
Si pe Iceman, si pe Sol...
Sa mai vina si Cretaker,
Sa nu fie prea nasol.winking big grin

NOname
| NOname a răspuns:

@alexgogo, ti-am adus niste salau la gratar cu brocoli (ziceai, ca ti-e foame). Scuza, ca te tin la regim, dar trebuie sa arati bine la bara.hee hee Mi-am pus si eu un pahar de vin alb. Hai noroc! big grin
@Roby67, mai ai mult cu cursurile alea smug, ca m-am plictisit sa tot astept?! whistling Ia-l si pe @harciog cu tine, poate ne impovizati un duet ceva... laughing
@cretzufinish, merge si o sarba, numai Jos Textila! oh go on big grin

NOname
| NOname a răspuns:

Let's get this Party Started! :)) Baieti, curaj!
http://www.youtube.com/watch?v=Zma3PrPDu6I&feature=related
Ladies Only (insa pot fi si cursuri de dans pentru baieti):;))
http://www.youtube.com/watch?v=edSWnXFgEJc&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=p_qhv2GgDq4&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=Mo8ddFFAHGE&feature=related
@ursulika, na...cum ti se pare? :D

NOname
| NOname a răspuns:

@Roby67, ce bara ta, e bara ta, nu-i bara mea, te urci pe ea, dansezi cu ea, ce bara ta, e bara ta, nu-i bara mea, danseti cu cine vrei la ea! laughing
Sigur ca-l chemam si pe @Cristacheceliute, de ce sa nu-l chemam pe @Cristacheceliute, ne-a fost dor de @Cristacheceliute, sa vina @Cristacheceliute! big grin
@harciog, m-am inarmat cu lupa, mi-am pus si ochelarii. Da-i bataie! Dar vezi, sa nu te dea harcioaga afara din casa.hee hee
@cameleon, bine ai venit! Ai ghicit, la capitolul mancare si brunetele stam mai prost (poate faci rost si de o roscata, baietii ti-ar fi recunoscatori). Sa ne fie de bine!hee hee
@Brotacelu, n-am uitat de tine. Cum sa uitam de tine? Am uitat noi vreodata de tine? Este imposibil sa uitam de tine! big grin Dar nu rimai nicicum nici cu @vlad, nici cu @Sol. oh go on Te urci si tu pe bara? smug E o proba de foc, fara care nu se poate.hee hee
@ursulica, cum ai dormit? Ai visat frumos?winking
@alexgogo, ce ne faceam noi, daca nu puneai intrebarea? N-am mai fi vazut-o pe ursulika dansand, nici pe baieti.hee hee Nu ne arati si tu ce poti (la bara, bineinteles)? big grin
Dar unde e restul invitatilor?! Chiar nu stiu sa dea un search ("Cauta" -> "nume de utilizator")?! no talkingwinking
O noua regula - intarziatii danseaza dublu si pot sa vina direct in slip! smug laughing

NOname
| NOname a răspuns:

Bine ai venit, @rroxi44! big hug De cand te asteptam!
Asta DA instructor de dans! Exact ceea ce lipsea baietilor nostri - un profesor adevarat.hee hee big grin
@ursulika, important e ca sa vii fara blana, dar ce vei avea tu sub ea, este doar alegerea ta. big grin
Credeam, ca m-am scos cu gagicile lui Dan Balan, Rihanna, Lady Gaga, etc. oh go on Vad, ca baietii deocamdata nu comenteaza.hee hee don't tell anyone
@Krissy, bine ai venit! kiss "TRAIASCA berea, aa. pardon TPU!" - rolling on the floor. Apropo, "La multi ani" de pe acum! Faci cinste, nu?winking
@hombre, lol.

NOname
| NOname a răspuns:

@alexgogo, tu poti sa mergi linistit. Noi o sa mai stam (sper, ca nu te superi). whistling Si stai linistit, inainte de plecare o sa strangem sticlele de bere, o sa stingem si lumina, oprim si muzica. big grin Numai nu ne trimite acasa! praying Abia s-a strans toata lumea si vrei sa plecam? Nu se poate asa ceva... laughing Nu scapi tu de noi atat de usor. oh go onwinking
Let's dans, oameni buni! smug

P. S. cine mai aduce bere? N-ar strica si ceva de mancare, ca tot bem pe stomacul gol (@Roby67 deja a lesinat saracu', dar nu stiu sigur, de foame, de la bautura, de la poeziile lui @hombre sau de la dansul cu @ursulika).hee hee
P. P. S. baieti, mersi pentru muzica! @Roxa, mi-a placut si melodia ta. Si apropo (cat pe ce era sa uit), bara e libera. Cine-i urmatorul? smug

NOname
| NOname a răspuns:

Am gasit pe YouTube un video cu unul dintre baietii nostri, dar imi scapa numele lui. Poate stiti voi cum il cheama... :-?
http://www.youtube.com/watch?v=Tu4Hnbor9rI
Urmeaza sa-l cer de barbat (sper, ca nu-i luat) si vreau sa stiu, care va fi numele meu de familie. Desi...cu asa barbat, ce mai conteaza, cum te striga lumea... :-j :)) Dar totusi... :-?

NOname
| NOname a răspuns:

@alexgogo, s-a facut deja carnea aia? Ca parca-i simt mirosul... whistling
@onutzu, de cand te asteptam! big grin
@ursulika, mersi, draga! Stiam, ca ma pot intelege cu tine.hee hee NOname Desperada. Da, nu suna chiar rau... oh go on rolling on the floor
@tarziu, pentru acel video trebuia sa fii consumat si eu vreo 2 litri de tuica. Asa nu prea merge... oh go on Cel in camasa verde nu e cumva @harciog de-al nostru?hee hee

| Barajag a răspuns:

Pana nu vin eu in tara, nu se va desfasura nici o petrecerehee heeClar?

| Barajag a răspuns:

@Noname: crezi ca va avea vreun farmec aceasta petrecere fara mine?sad

| Barajag a răspuns:

@Harciog: Vrei sa-mi vezi blana mea fluturand?:))Eu vreau o bara de argint;))
@Noname: sa inceapa petrecerea :-bd
Pe locuri fiti gata, start!
http://www.youtube.com/watch?v=-fefd2rxl68&feature=related

| Barajag a răspuns:

@Noname: Eu ii vreau pe @Harciog si @Roby67 la bara, sunt sigura ca se vor descurca (bineinteles sa ne ofere si un streptease)laughing
Ce ziceti baieti?hee hee

| Barajag a răspuns:

@harciog,@Roby67: Ce vedeti cu lupa, vreau si eu sa vadlaughing

| Barajag a răspuns:

Ufff, am intarziathee hee
@Noname:se poate sa vin in costum de baie?hee hee Vezi ca nici tu nu vei scapa, trebuie sa mi te alaturi, doar n-o sa dai comanda mereulaughing

| Barajag a răspuns:

@Brotacelul: Fratiorul meu cum sa uit de tine, numai ca eu sunt blonda si tu ai uitat acest lucruhee hee
Sper sa nu aduci bruneta aceea de pe banca cu tine?laughing

| Barajag a răspuns:

Asa ca, dragii mei baieti
Mandri si cucuieti
Va dati acum mari poeti
Nu spuneti ca sunteti beti
La petrecere ati ramas
Singurei, nevatamati
Fetele le-ati parasit
Cand auzit-ati de machit
Invitati mai multe fete
-@Hombre: Le vrei cochete?
@Harciog uitasi de-a mea bara,
@Roby67: Ne inveti Germanicuta
Pe a dansei muzicutahee hee @Noname
@alexgogo: nu mai casca
Ochii la altcineva
Multumeste-te cu noi
Ca vom face taraboilaughing

| Barajag a răspuns:

@Hombre te poti duce linistit (la nani)hee hee
Eu cred ca ai obosit
Ne-am dat seama ca tu stii
O gramada de poezii
Tu vrei ca noi sa plecam
Si petrecerea sa o stricam
@alexgogo : Te-ai distrat si ai ras
De tot ce noi am spus
Poate nu-ti vine sa crezi
Asa petrecere n-ai sa mai vezi
Am cantat, ne-am imbatat
Insa nimeni n-a dansat (la bara)laughing
Si pentru ca maine incepem cu totii o noua zi, va doresc o noapte linistitabatting eyelashes

| Barajag a răspuns:

@Noname: Numele de familie va fi "Desperada"laughing
L-am luat eu prima data de barbat, acum ti-l donezrolling on the floor))))

| Barajag a răspuns:

@tarziu: Am observat un tip scund, facea niste piruete dragutehee heeTu esti acela.
Apropo, aveai camasa roz si iti statea bine langa miresicabig grin

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Ce credeţi? Am venit tocmai din Pakistan ca să ajung la petrecrea asta. Şi ce mai credeţi? Când am ajuns, la 00:15 toată lumea dormea şi m-am gândit că poate vreţi o cafea cu sare, asta dacă sunteţi mahmuri. De fapt, sunt aproape sigură ca sunteţi mahmuri.
La mine nu trece o petrecere fără să fiu a doua zi aşa :http://imagine.aradon.ro/imagine/news-20091229-10525154-1724124731.jpg
Poftă bună la cafeluţă!

pa, pa.

| anad a răspuns:

Hopa, ca de obicei eu ajung tot" la spartul targului", de fapt a petrecerii aici! Am citit cum v-ati distrat si imi place de voi ca sunteti de gasca! Sper ca data viitoare sa fiu pe aproape!

| Roby67 a răspuns:

Vin si eu daca se gasesc destule fete sa dansam, ca nu vreau sa dansez cu @Harciog, nu de alta dar este prea mic si se intampla o nefericire daca din greseala il calc pe picior laughing

| Roby67 a răspuns:

Gata fetelor, ma duc sa fac un curs de dans (la bara)hee hee

| Roby67 a răspuns:

Aoleu @Hombre ce ne facem ca nu imi este frica deloc de prastia ta? Poti poate cu ea sa speri niste vrabii, dar nu pe mine, prietenewinking
@ NOname, sa stii ca daca dansez la bara, dansez singur si nu cu @Harciog. Ce bara mea, e bara mea, nu-i bara ta, ma urc pe ea, dansez cu ea, ce bara mea, e bara mea si nu a ta laughing
@Harciog nu-ti fa probleme, le spui la fete ca atata __________ sunt 20 de centimetri si o sa te creada, dar nu pentru ca ele sunt blondewinking
Dar ce ne facem cu @Cristacheceliute, prietenul nostru, ce ziceti dam si de el?

| Roby67 a răspuns:

OK @Harciog, sunt pregatit, am lupa langa mine laughing

| Roby67 a răspuns:

@Hombre, mai amice, ce palaria mea ai baut de ai devenit poet? Da-mi si mie mai egoistule.
@Tarziu, vi ci Roxa?

| Roby67 a răspuns:

@Hombre, tot nu vrei sa spui ce licoare magica ai baut! Aici pe TPU in afara de femeie si masina impartim totul intre noi, dar tu vrei sa bei singur? sad
@Tarziu, vine calare pe un Yac?winking happy