| Dragan_Teo_1994 a întrebat:

Cere este videoclip-ul de pe youtube cu cele mai multe dislike-uri? Si care are cele mai multe like-uri? Mersi.

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Cred ca melodia "Baby" de la Justin Bieber. Dar de regula atunci cand un videoclip are mai multe vizualizari, are si mai multe like-uri si mai multe dislike-uri, e si logic, nu?

| aXy99 a răspuns (pentru aXy99):

"Baby" la 1, 1 mld. views are 4, 5 mil. dislike-uri, iar "Gangnam style" la 2, 2 mld. views are doar 1, 2 mil. dislike-uri. Depinde si de calitate, totusi, nici "Baby", nici "Gangnam style" nu isi merita vizualizarile sau like-urile. Mi se par niste tampenii, dar cine sunt eu sa decid asta?