| DeathReaper a întrebat:

Cine ma ajuta sa populez o comunitate? Ofer grad administrator celui care aduce membri.

Forumul este WwW.GlonT.Ro/Forum | Momentan contine doar un server de samp, in trecut am avut mai multe servere de mai multe feluri, sper ca pe viitor sa fie la fel.

2 răspunsuri:
| EkiNzZ a răspuns:

Ai skype sa vorbim?

| DeathReaper explică (pentru EkiNzZ):

Nu folosesc programe de socializare. Daca intr-adevar vrei sa iei legatura cu mine, ma poti gasi pe forum eu fiind ~Death_Reaper~. AiZzenGoD.
Plus de asta, skype-ul ma enerveaza, unde ma uit, vad copii de 8-10 ani strigand "Intra pe skype, da?" iar, eu incerc sa evit persoanele imature din punct de vedere psihic.