| Marco55 a întrebat:

Daca o pisica a sarit pe geam de la etajul 1000 cum ar cadea? In patru labe sau in loc de pisica cade un caine?

14 răspunsuri:
| Seducatorul a răspuns:

O sa cada de sus in jos pe verticala cu o viteza de 180 Km/H! Va ateriza direct in cap lasand o urma considerabila de sange, intestine, creier, carne, pe asfalt!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cade lapte praf nu caine laughing laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cade in patru labe! hai...cel mult trei masturbari si un blowjob.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Această situaţie comportă mai multe aspecte. În primul rând, depinde ce fel de măsură au etajele respective. În al doilea rând, mâţa aia ar cădea în gol şi ar fi pisică pe tot parcursul căderii, nu înţeleg rostul celei de-a doua întrebări.

| Marco55 explică (pentru anonim_4396):

Iti spun rostul intrebarii:un etaj are 3m inaltime, pisica are 10kg, jos este doar apa.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Marco55):

Ce adâncime are apa?

| Marco55 explică (pentru anonim_4396):

Adancimea este de 100m.

| Marco55 explică (pentru anonim_4396):

11m.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ar cadea pentru ca a fost prinsa de catre cineva care locuieste cu un etaj mai jos.

| JustHappiness a răspuns:

Cade căzând.

| dimdem a răspuns:

Cade in patru labe un caine.

| LokiofAsgard a răspuns:

In 3 labe, una o pierde pe drum rolling on the floor

| Probot38 a răspuns:

Cu stil

| PisicaCuBere a răspuns:

Cade in 4 picioare, unele pisici.