| GoGo23g a întrebat:

Am niste intrebari ce ma macina de 95 de ani...

1. Cine a fost primul OU s au gaina? [raspundeti cu DA SAU NU]
2.Musique de ce ai raspuns la intrebarea mea? [doar Musique]
3.Cat face 3+1 in China Town?
4.Hitler ori Ceausescu?
5.Da sau Nu
6. Daca sap mult in pamant, am sanse sa ajung in CHINA?
7.Dece nu putem fi invizibili? [Doar raspunsuri cu DA sau NU]
8.Ati vrea sa fiti un Handel?
9.Cum vi se pare intrebarea asta
http://www.tpu.ro/......-in-vagin/

PaPa

NU UITATI SUNTEM LA TRIVIA

Răspuns Câştigător
| Musique a răspuns:

2.Vreau să te doară ceva de fiecare dată când răspund la întrebările tale.

8 răspunsuri:
| W3R4 a răspuns:

Numele tau ma sperie! I don't want to see

Răspuns utilizator avertizat
| xBya a răspuns:

Da

| BogdaneluluI a răspuns:

Faaaa! China e pe cealalta parte a Globului, fata de America.
Daca sapi ca strutu, dai in ocean.

| anonim_4396 a răspuns (pentru BogdaneluluI):

laughing

| skrillex79 a răspuns:

1.Primu' a fost ou da s-a spart laughing
2.Musique(asta e penibila ce ar trebui sa insemne) confused
3.Pai daca unu are 3 femei nu se stie exact pentru ca una poate sa nasca tripleti sau gemeni sauuuu decat un singur copil deci numara si tu ca mi-e lene laughing(asta e cam penibila stiu, vina intrebarii tale)
4. Ceausescu
5.SAUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
6.Da,apucate de acum
7.IAR SAUUUUUUUUUUUUUUUUU
8.nu stiu ce e ala si nici nu ma intereseaza
9.Pai de ce nu ai folosit prezervativ ca se trezesc stra-nepotii cu vreo ruda ceva si copii tai se invart in pamant de ciuda

| blooDyFox a răspuns:

DUTE si pupa catelul in bot.

| ionita00 a răspuns:

Nu!