| mrburel a întrebat:

Salut tuturor!
De curand am facut o pagina de divertisment pe facebook, daca ma puteti ajuta cu un like/share/comment RAMAN DATOR... https://www.facebook.com/pages/Gandeste-Pozitiv/51838116 8233223

10 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Nu putem.

| LordBolton a răspuns:

Sunt singurul care nu stie de ce naiba ai dat click pe intrebare?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam nasol cu datoriile astea, vezi ca vin recuperatorii si te lasa'n puta goala rolling on the floor

| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a răspuns:

Du-te la Dragoste și SEX sau la Conversații. Cei de la T/A ar fi bucuroși să nu te ajute.

Crudul adevăr.

| IncredibleJoker67 a răspuns:

Bah la mine scrie ca is programe malware tus gura ta!

| BogdanMotiu a răspuns:

Am dat like

| anonim_4396 a răspuns (pentru BogdanMotiu):

Şi acum te aştepţi să primeşti fundă?hee hee

| BogdanMotiu a răspuns (pentru anonim_4396):

Io nu dau raspunsuri pentru funda

| mrburel explică:

Multumesc pentru sustinere big hug rolling on the floor