| annammaryya a întrebat:

Vreau sa imi fac un blog despre webkinz si nu stiu cum sa pun poze si vidiouri.Cred ca ma puteti ajuta voi. Daca puteti va rog sa o faceti si va dau si funda daca imi spune-ti cum.

5 răspunsuri:
| giuly a răspuns:

Crezi gresit. Nu te ajuta nimeni, mai ales pe t/a!

Oh, that was hush... http://imgur.com/4iODY

| BastetReloaded a răspuns:

Bine ca vrei

| Niros19 a răspuns:

Iti dau eu un sfat lasa tampenile alea ca nimanui nu ii plac

| ღmirunikaღ a răspuns:

1. Nu se scrie ``vidiouri``
2. E o prostrie, nu iti pierde timpul aiurea
3. Daca vrei intra pe blogeer. com\ro si iti spun ei cum sa faci.
4. Nu cred ca o sa-mi dai funda.

| fantasy01 a răspuns:

Pai cauta p net CABANOVA si acolo iti faci cont sau te conectezi ca contul de facebook sau de google sau de ym! apoi iti faci un site gratuit si acolo poti sa iti pui poze si videouri! fundita pls puppy dog eyes