| VOLVO a întrebat:

Salutare. Vin si eu cu o intrebare ciudata. Caut o gluma, banc... ceva de genul: "gata nu mai rezist,trebuie sa iti spun,te iubesc in secret...ii spune un iepuras unui morcov". Ceva de genul e gluma,dar mai completa, sub o alta forma. Cei care o stiu sau au link, poate ma ajutati

2 răspunsuri:
| SergiuBoss11 a răspuns:

Sunt încă în pat, și nu-mi pot lua gândul de la tine, de la noaptea trecută…. Mi-aș dori atât de mult să te strivesc la pieptul meu! În noaptea caldă, ai venit la mine pe neașteptate… și ceea ce s-a întâmplat a lăsat în mine senzații de neuitat. Ai apărut de nicăieri și, fără să-ți fie teamă sau rușine, te-am surprins atingând trupul meu gol… mi-ai simțit indiferența și m-ai mușcat fără milă, înnebunindu-mă… ne-am zvârcolit toată noaptea într-un joc nebunesc! În zori am adormit în sfârșit, obosit… Astăzi, când m-am trezit, te-am căutat îndelung, dar nu te-am mai găsit… cearșafurile căzute de pe pat sunt singurele martore ale nopții trecute. În noaptea asta mă voi preface că dorm și …… te voi aștepta să reapari, țânțar nenorocit!