| Radieră a întrebat:

Scz categoria dar cum fac ca Firefox sa fie Pagina De start...Adica nu Google Original?

6 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

.daca vrei atunci pune linkul asta la homepage :
http://www.mozilla.org/
.btw.original nume...

| DaVà a răspuns:

Stergi acolo uned ai www.google.ro,si pui about:blank sau nu pui nimic...

| Fragile a răspuns:

Ţi-a luat mult să te gândeşti ce nume şi ce poză să îţi pui?

| TraficantaDePufuletzi a răspuns:

Deci sunteti culmea:mai intai aia cu pufuleti...acuma tu,cu panda! Da' ce ma, numai eu trebuie sa fiu copiata? Inventati-va si voi numele voastre, numai luati de la altii! Hai pa!
Si mi-ai copiat si poza!

| AugustaD a răspuns:

Dai Tools acolo sus dai opptions si iti apare unde va sa scrii o adresa de homepage.scrie:ceva de gen:http://www.tpu.ro/ sau alegi u un motor de cautare sau o pagina de web. Sper sa-ti fie de ajutor:P

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mare brânză...la Options-->Home page...în loc de www.google.ro pui www.google.ro/firefox