| ImYourFuckingNightmare a răspuns:

Mda. Eu fac mate in loc de dirigentie -.-.

12 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Eu sunt singurul care nu intelege nimic?-_-

| anonim_4396 a răspuns (pentru Comeandtellmesomething):

Se pare ca nu.

| MasterOfDisaster a răspuns:

Sincer? e o PORCARIE!
„copi"? tu chiar ca ai nevoie de cateva ore de romana!

| ɔɐıɔ a răspuns:

Nu e amuzant...nu e comic...

| Trinitas a răspuns:

Mi se pare mai amuzanta chestia aia din stanga paginii care ma anunta ca sunt al 666-lea vizitator (or something like that) si ma intreaba daca accept sau anul (chiar asa scrie "accepta" si "anula").

| AnneBre a răspuns:

Data viitoare posteaza la Comics.

| WhiteWolf7 a răspuns:

Hahahaah, super tare, esti mortal, hahaha,...

4 cuvinte:LASA(liniuta)TE de d-astea ca esti muuuuuuuuuci, la fel de muci ca mine, sambata dupa balu' rock.Nu mai incerca comicuri ca esti la fel de slab ca ****mea cand o vede pe diriga, deci e foarte grav.

Scuzati vulgaritatea dar in seara asta am chef sa fiu vulgar, asa ca No ComMenT.

| dadasssssssss a răspuns:

Auzi tu sigur nu esti de la 7B? Ca si la noi in clasa avem o diriga de romana si pana acum n-am facut deloc romana I don't want to see

| NothingToEat a răspuns:

E tare

| Bombonicăăăă a răspuns:

Comeandtellmesomething nu esti singuruuuul...

| Trolli a răspuns:

Chiar ti-ar trebui o ora de romana, chiar mai muluuulte!

| NevăstuicăxD a răspuns:

Şi eu fac mate în loc de dirigenţie D: