| BiancaFetitzaDragutza a întrebat:

Spuneti-mi cum imi dovedesc nevinovatia? Sunt nevinovata! Nu sunt @FunnyGirl! Daca nu ma credeti am sa va dovedesc, veti vedea! Doar spuneti-mi cum...

8 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Te rog nu mai posta intrebari aiurea, nu imi pasa cine esti...atat timp cat nu ma deranjezi (ne deranjezi -_- da, ma gandesc doar la mine... oare pentru ca sunt singur la parinti? IDK IDK).

| lalalalallll a răspuns:

Marși

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Du-te`n pixu meu de parapanta.

| LikeARollingStone a răspuns:

laughing My dear ti-ai facut deja o reputatie...acum schimbi numele si apari doar cu cate un raspuns (sa te gandesti o ora la el) neaparat amuzant si asa o sa-ti uite toata lumea trecutul furtunos...winking

| Redbulă a răspuns:

De ce nu pleci dupa TPU definitiv :d?

| Mortich a răspuns:

Pleaca de pe TPU, o sa ne dovedesti un infinit de lucruri.

| xElenaH a răspuns:

JeeEEeeeT! Ma doare capu` din cauza ta sad! VAKOO`! *robotelu freaca menta*

| DracusorImpielitat a răspuns:

Auzi, vrei sa ne dovedesti ca nu esti FunnyGirl, dar ne intrebi pe noi cum sa o faci. Mai du-te si pe la scoala si invata sa scrii.