| cățelușa56 a întrebat:

Spuneti-mi povesti stranii cu voi[mi-ar placea mai mult daca ar fi cu animale]

Răspuns Câştigător
| DebbyBR a răspuns:

Si era odata un iepure malefic. Acesta manca echilibrat, vre`o 5 morcovi malefici pe zi.

3 răspunsuri:
| Bastet a răspuns:

Veni Deea3 cu musca ei si tarantula mea a mancat-o...

| ProjectJackpot a răspuns:

La banchet, m-am ascuns de fata pe care o placeam in toaleta fetelorlaughing. M-am panicat deoarece un baiat din clasa i-a spus ce simt pentru ea, in locul meu. Ea venea hotarata sa ma gaseasca si na...era ultima solutie. Baietii din clasa au vazut toata scena si un taran prost din clasa a inceput sa urle :" Baaa, **** s-a ascuns in toaleta fetelor, sa moara... rolling on the floor. Dar surprinzator "smecherii" clasei au intrat dupa mine si au incercat sa ma ajute. Ciudat straight face

| OfficialLoomeMhnŞiShefuProductions a răspuns:

Greuceanu sări, şi-şi uita paloşul in caruţă.
Cât de stranie e asta?