| Cristina1342 a întrebat:

Spuneti si voi ce intamplari amuzante ati avut laughing cea mai amuzanta primeste funda laughing(la scoala..acasa. etc etc)

Răspuns Câştigător
| Selaru_Rarees_1996 a răspuns:

Pai eram mai mic si, unchiul meu i-a spus mamei... Ca ma scoate el pe afara ( el avea 14 ani si eu 3-4 ) si m.a scos cu caruciorul... Si nu stiu ce dracu a facut si m.a scapat cu capul intr.un rahat de caine laughing)))
Alta este cand aveam 7 ani eram la tara si gasisem un soricel dormind... Si logic c eu dobitoc l.am luat si i.am dat cu ciocanul in cap... Si dupa aia am constatat ca poate soricelul ala era jerry din tom si jerry... Si am inceput sa plang ca l.am omorat pe jerry si nu vor mai fi desenele la tv laughing))))
Si ultima... Aveam un hamster... Si... Am amas singur acasa... Su eu m.am gandit sa ma duc sa ii fac baie... ( hamsteri mor daca ating multa apa ) si mi.a scapat in wc... Si a murit laughing)) am jelit 30 min... Dupa am tras apa... Si cand au venit ai mei le.am spus ca l.am scos pe afara si l.a mancat o pisica... Mama si ce bataie imi loasema pentru sobolanul ala ca mi.l luase sapt trecuta laughing)))
Funda? happy

3 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Ieri am intrat cu capul in usa, azi am cazut pe gheata. Am o viata super palpitanta. ^_^

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-am nascut...

| DomnulFantastic a răspuns:

Am sarit pe o fata cand ma alerga un baiat, I-am pus mana pe tatici din greseala :v